au pair gawo

Temat przeniesiony do archwium.
cześć :)

Mam pytanie czy słyszeliście cos na temat biura "gawo". Chciałabym za ich pośrednictwem jechac do anglii jako au pair. I nie wiem czy warto Jak cos wiecie to napiszcie

Z gory dzekuje :)))
hej ja probuje z tym biurem wyjechac do USA :D i jak narazie wszystko OK mialam juz okropnie duzo ofert od rodzin, ale niestety czekam na lepsze .. Ja polecam to biuro :D
HEJrnrnBiuro gawo to nic inego jak prowork :) polecam Ci biuro CC Au Pair z warszawy, jade znimi do USA, moze jednak zdecydujesz sie na stany :) mają swietne oferty i najlepsze na rynku warunki. Ja sprawdzalam wiele biur i ofert, ale oni najbardziej wydali mi sie godni zaufania, a uwierz, jestem wybredna :)rnrnCo do wyjazdu do Angli, najlepiej nie szukaj pośrednika tylko znajdz sobie rodzine sama, zarobisz dzieki temu duzo wiecej pieniedzyk, bo nie placisz posrednikowi :)rnzarejestruj sie na stronie www.aupairworld.net i przebieraj w ofertach, jest ich tam tysiace. Moje przyjaciółki z Uniwerku tak pojechaly i nie żałują :) rnrnPozdrwaiam, rnMalgosia
hej,rnja tez polecam, szczeglonosci wyjazdy au- pair do Stanow.rnNie wiem jak z tymi w Europie, ale podejrzewam,ze podobnie.
hej! znam gawo,bo wlasnie przez to biuro wyjechalam do anglii :D wszytsko bylo jak bajbardziej wporzadku ;) bardzo dobry kontakt a przede wszytskim uczciwe biuro ;) jestem tu od tygodnia i wszystko jest zgodnie z warunkami hehe polecam jak najbardziej ;)
Hej, DO WSZYSTKICH KTORZY WYJECHALI ZA POSREDNICTWEM GAWO: ile trwalo znalezienia rodziny?Czy mozna wyjechac w m-c od zlozenia dokumentow do Anglii:)?Pozdrowionka:)
do kladiua:
moglabys napisac mniej wiecej skad byly rodzinki ktore sie do Ciebie odzywaly? z jakis stanow? pozdrawiam:)
hej
ja tez zdecydowałam sie na Gawo i bardzo je polecam. Wszysto jest jak na razie w porządku. Jestem na etapie szukania rodzinki w Californii.
Hej Goska! Ja wlasnie jechalam przez gawo..
Nie narzekam na to biuro ale trafilam na taka family ze masakra:(((
Wlasnie w nd spadam do domu i czekam do wrzesnia na nowa rodzinke:)
Teraz zaluje bo moglam moim nic nie mowic i szukac na wlasna reke...przez net np, ale teraz stwierdzam ze nie wytrzymalabym w tej okropnej rodzinie dluzej niz tydzien:(
A na tej stronce o ktorej piszesz juz sie rejestrowalam i jak gawo mi nie znajdzie to sama sobie zalatwie:)
juz mialam kilka ofert ale ja chce w okolicy rochester:)
Mam tutaj swietna kolezanke..:) i coraz wiecej znajomych..
A bycie au-pair nie pozwala zarobic kasy ale daje szanse na nauke jezyka, po dwoch miesiacach stwierdzam ze kocham angielski hehe:)
jakby co to [email]
p.s. do usa chcaialbym ale tam wymagaja prawko a nie mam:(
Pozdrowionka:) Trzymaj sie, papa:)
hjej, a wiec mialam oferty z Arizony, texasu, NY, California, Floryda, Boston, Chikago hmmm chyba tyle ja dosc szybko wybralam rodzinke wiec.. ale najwiecej rodzin bylo z Kalifornii.... bylam dizisaj po wize i dostalam!!!! a wiec teraz tylko pakowanie i welcome uSA
no to gratuluje i zycze w takim razie samych pozytywnych wrazen:)
Witaj!!
Czytam tę rozmowę dotyczącą Gawo i tak się zastanawiam czy ja również mogłabym wyjechać??
Dlatego mam prośbę, możesz mi powiedzieć jaki należy wykonać pierwszy krok by wyjechać?
Jakie dokumenty są potrzebne?
Czy rodziny trzeba poszukac samodzielnie?

Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc :)
hej,rodziny nie szuka sie samodzielnie,Gawo to zrobi.trzeba sie zarejstrowac u nich,dokumenty potrzebne do tego to m.in.: zaswiadczenie o niekaralnosci,od lekarza zaswiadczenie,ze jestes zdrowa na druku od nich,referencje,ze sprawowalo sie opieke nad dziecmi,Agencja Gawo powie zreszta dokladnie co jest potrzebne.trzeba tez napisac list do przyszlej rodziny goszczacej,czemu chcesz wyjechac,napisac cos o sobie.Gawo szuka Rodzinek,ktore dzwonia do Ciebie i wtedy rozmawiacie:)Jak sie obydwie strony zaakceptuja ustala sie juz tylko warunki wyjazdu i gotowe:)Lecialam tez przez Gawo,bylo ok.I szybko szukaja Rodzinke,nawet w 2,3 tyg od momentu zgromadzenia dokumentow.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa