praca Irlandia

Temat przeniesiony do archwium.
Donabate, Co Dublin.tam poszukuja kilku osob do sklepu SuperValu na stanowiska kasjerek,magazynierow itd.radze sie pospieszyc przed wakacjami bo iejscowa mlodziez chetnie zajmie te miejsca.pozdrowienia.
czy moglbys na maila wyslac mi np numer telefonu tej firmy albo [email]
witam, moglbys napsiac cos wiecej na temat tej pracy na maila [email]
o pracyw sklepach wiem wiele - poniewaz rodzice maja 3 sklepy spozywcze od 12 lat - chce jednak wyjechac za granice w celu podszkolenia angielskiego i zarobienia kasy! bylbym mega wdzieczny za jakakolwiek informacje1 pozdrawiam.szymon
praca jak praca,jesli pracowales w sklepie to nie musze ci nic opisywac.wszystko tak samo tylko ze musisz rozmawiac po angielsku.nie wiemkiedy chcesz przyjechac,ale radzilbym ci jak najszybciej albo odusc sobie i przyjedz po wakacjach,na pewno bedzie latwiej.rotacja pracownikow w tym sklepie jest dosc duza wiec jak nie teraz to na pewno za jakis czas.siec supervalu posiada duza liczbe sklepow w calej irlandii wiec niekoniecznie musisz probowac tam,pisze o Donabate bo tam akurat wiem ze potrzebuje a czy gdzieindziej?tego nie wiem.pozdrawiam i zycze powodzenia.
sory ale juz dwa razy probowalem ci to przeslac na poczte i nie dalo rade.wpisz w google supervalu donabate i tam masz numery telefonow do sklepu i do managera.
oj przepraszam zlego maila wpisalam. [email] jesli nie bedzie problemu to sprobuj jeszcze raz, z gory dziekuje, pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Au Pair