Dublin

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie kto wyjezdza 25 sierpnia do Irlandii a konkretnie do Dublina? Albo ktora z aupairek mieszka w poblizu parku Phoenix?
Czesc:)
milo witac bedzie nowa au pair w dublinie:) mozne powiedziec ze ja mieszkam dosyc blisko parku- to jest Blanchardstown to jest dublin 15 z wyjechanym w kosmos centrum handlowym ( zguba dla au pair)
napisz gdzie komnkretnie bedziesz
pozdrawiam
Justina
Hejka:)
Co do adresu to dokladnie niewiem rodzinka mi przysle caly adres jutro,wiec ci napisze.Znasz moze rodzine Margaret and Padhraic Ludden,do nich wlasnie mam jechac.A mam pytanko jakie dokumenty musialas miec zeby legalnie przebywac w Irlandii?
Hejka:)
zadnych dokumentow nie mam oprocz paszportu i karty euro 26 z ubezpieczeniem. au pair to wlasciwie nie jest traktowane jako praca. z tego co sie orientuje
tej rodzinki nie znam. mam nadzje ze bedzie cim u nich dobrze. pozdrawiam
justina
CZESC KAMA 1987. MAM NA IMIE KASIA. TERAZ MIESZKAM KILLINA, ALE ZMIENIAM RODZINE I BEDE MIESZKALA W CENTRUM DUBLINA. NIE ZNAM NIKOGO, BEDZIE RAZNIEJ JESLI BEDZIMY MOGLY UTRZYMYWAC KONTAKT. MOJ EMAIL [email] NAPISZ KILKA SLOW. POZDRAWIAM KASIA.
Hej,ja znam tą rodzinę, to diabły wcielone,podobno odgryzają głowy kurom, w kazdym badz razie jestes chyba 6 Au Pair, wszystkie od nich uciekaja...rnrnpowodzenia !!!
hej! :)
Ja wyjeżdżam do Dublina 25 sierpnia :)
do centrum :)
pozdrawiam :))
CZESC. JA PRZEPROWADZAM SIE DO DUBLINA 28, MILO BEDZIE SPODKAC SIE I POJSC NA KAWE. NAPISZ, ADRES EMAILOWY TO POGADAMY. POZDRAWIAM.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Egzaminy