rodzinka z okolic Leicester poszukuje aupair

Temat przeniesiony do archwium.
hej, 'moja' rodzinka u ktorej bylam operka 2 lata temu i z ktora ciagle jestem w kontakcie, poszukuje operki od wrzesnia. rodzinka mieszka w miejscowosci Ullesthorpe niedaleko Leicester, Rugby i troche dalej od Coventry. Maja 3 doroslych synow i 8letnia coreczke, ktora trafila sie im po czterdziestce :))) jednak operka wykonywalaby glownie prace domowe, sprzatanie, prasowanie, wyprowadzanie psow na spacer, pomoc w zakupach w hipermarkecie, poniewaz mama Caroline jest caly czas w domu, gdyz ma stwardnienie rozsiane (MS), choroba jednak przebiega bardzo lagodnie i moze ona chodzic, musi jednak uwazac na siebie. Gdy np wychodza do supermarketu, uzywa wozka inwalidzkiego. Zadaniem operki jest pomoc Caroline w pracach domowych. W sume pracuje sie okolo 30 godzin tyg, jak ktos ma ochote, mozna dorobic troche w hotelu,ktory jest na obrzezach miejscowosci, ja pracowalam tam w weekendy jako kelnerka. rodzinka wyraza na to zgode. Placa 60 funtow tygodniowo. Bardzo mi zalezy,zeby znalezli odpowiedzialna, wrazliwa, ciepla osobe, bo sa naprawde w porzadku. Jestem z nimi w kontakcie, chociaz od mojego pobytu minely juz 2 lata.
prosze o kontakt ze mna na maila [email] lub prosto do Caroline- [email] lub komorka do mnie magda-[tel]lub caroline [tel]. prosze o zglaszanie sie dziewczyn, ktore nie mysla tylko o tym,zeby zarobic, a ktore chca poznac naprawde wartosciowych ludzi dzieki
mail do caroline [email] do uslychu
I jak, ydecydowali sie moze na jakas polska operke? Jak tak to niech zostawi namiary, bo strasznie sie nudze w tym leicester :)

« 

Pomoc językowa