Fajne miasta w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!

Jakie miasta w Anglii polecacie? W których czujecie sie dobrze? Chciałabym przeprowadzic taki ranking miejsc w ktorych sie fajnie mieszka, jest łatwy dostęp do kursów i ogólnie jest ciekawie.
Pozdrawiam serdecznie
Czesc.Ja osobiscie polecam Nottingham.Jestem tu juz 4 miesiace i naprawde mi sie tu podoba.Ludzie sa przyjaznie nastawieni,jest gdzie sie bawic bo to baardzo rozrywkowe miasto,jest gdzie studiowac(Nottingham Trent University),dobre polaczenie komunikacyjne i ogolnie rewelka!POLECAM;)Pozdrawiam
Pragne pociagnac innych za jezyki, jakie inne miasta polecacie (praca, klimat po pracy) najlepiej gdziesz na poludniu ale czekam na wszystkie propozycje
>Pragne pociagnac innych za jezyki, jakie inne miasta polecacie
>(praca, klimat po pracy) najlepiej gdziesz na poludniu ale czekam na
>wszystkie propozycje

San Diego, brother, San Diego.
Duze miasta sa okropne. Jedz gdzies na poludnie od Londynu do malego miasteczka, (ale tez do niezamalego) gdzie ludzie sa bardziej przyjazni, gdzie znajdziesz miejsce na spacery na lonie natury, najlepiej nad jakas rzeka. Osobiscie polecam Godalming, gdzie obecnie przebywam - jakies 30 tysiecy mieszkancow, sliczna okolica ze wzgorzami (czy raczej powinienem powiedziec pagorkami) i rzeka po ktorej morzna poplywac wyporzyczajac barke czy kajak...

Co tam bede pisal...przyjezdzajcie! :)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia