jadeeeE! ; o

Temat przeniesiony do archwium.
witam
znalazlam wreszcie rodzinke ; o bez posrednictwa biura, wydaja sie byc mili no ale zoabczymy jak to bedzie!:) mam podobno pracowac tylko po 5 h dziennie ,weekendy wolne ,2 babysittingi, płacą 60Ł to chyba tak normalnie?2 dzieci a w kwietniu urodzi sie jeszcze jedno!:D mam nadzieje ze dam rade! troche sie boje bo nigdy nie wiadomo w co sie pakujesz;)trzymajcie kciuki!;)

aha moze jakas au pairka jest gdzies tam w poblizu?okolice londynu a dokładniej :BUSHEY :> zostawcie jakies namiary to moze uda sie spotkac bo troche mnie przeraza ze bede tam sama!:| milo byloby kogos poznac;)pozdrawiam
Gratulacje za odwage - podejdz do tego ze strony ze bedzie dobrze. Nie szukaj dziury w calym. Moze sie okazac cos nie tak (bo niekiedy tak bywa) - ale czas na martwienie jest jak cos sie stanie, a nie przed czasem. Gwarantuje Ci ze nie bedziesz sama w tych okolicach - wystarczy pozniej na miejscu sie rozgladnac.
Gratuluje odwagi!I dobrze,ze nie pojechalas za posrednictwem agencji! Ja pojechalam i niedosc,ze zapalcilam 1000zl prowizji to jeszcze rodzine zmienilam (bez ich pomocy!) po dwoch miesiacach!
Powodzenia,glowa do gory i bedzie dobrze! Pozdrawiam!
no teraz to juz sie tylko ciesze:) porozmawialam juz sobie kilka razy z host ,poprosilam ja o wyslanie ksera jej dokumentow itd w poniedzialek wyjezdzam :)z nadzieja ze bedzie ok:)
To pewnie chodzisz, siedzisz i śpisz jak na szpilkach :) Ja wyjeżdżam w czerwcu ale tez już często o tym myślę. Powodzenia, napisz jak to rzeczywiście będzie z rodzinką.
wyobrazcie sobie ze moj byly pracodawca angielski zamiescil ogloszenie szukajac pracownika normalnie w jakim serwisie bezplatnym,ze kazdy mogl do niego odp no i odpisali... agencje posrednictwa pracy z Polski,które od nas biora po 1000zł lub wiecej!!! grrr, wkurzające.
co wy wiecei ze w czerwcu wyjezdzacie ?:P ja sie dowiedzialem jakies 8 dni przed hehehe :D po jakis kilku minutach ona sie pyta to kiedy bedziesz u nas ? :P a ja mhmmm no nie wiem najszybciej to za 7 dni ;p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Brak wkładu własnego