kto leci w sierpniu 2007 do USA?

Temat przeniesiony do archwium.
CZESC :)) mam zamiar wyleciec do USA jako au pair w sierpniu 2007 roku z firma cc (cultural care) Chciałabym zawrzec jakiekolwiek znajomosci z osobami ktore zamierzaja w podobnym terminie wyjechac :)) Piszcie...

Czekam!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH :*
Hej,

To będzie twój pierwszy raz w USA?? Ja wyjeżdzam w sierpniu, tym razem już na stałe, więc jeżeli masz jakieś pytania, chętnie pomogę.
hey, a jak udało Ci sie to wszystko załatwić żeby wyjechać na stałe?
Mam zieloną kartę więc z tym nie ma problemu, a ty również wyjeżdzasz na stałe??
Hey, nie jade NARAZIE na stałe tylko z Culturare Care Au Pair jako au pair na rok chyba albo na 2:P Jak wszystko wyjdzie to w czerwcu z koleżanką:) By the way znaleźli mi jakąś rodzinke ale jeszcze z nimi nie rozmawiałam.
A Ty kiedy wyjeżdżasz?
Smerfetka-jak mozesz odezwij sie na moje [gg] !dzieki
hejka :) ja tez zamierzam leciec jako operka do usa, tyle ze we wrzesniu, mam kilka pytanek do Ciebie, jesli chcialabys na nie odpowiedziec. moj mail to [email]
hejka smerffetko :) ja tez zamierzam jechac tam tylko miesiac po tobie. milobybylo gdybysmy nawiazaly kontakt. chce wyjechac tez z cc au pair. [email]
czesc smerfetka ja tez jestem ale smerrfetta ja tez wybieram sie w tym czasie co ty i chetnie cie poznam pozdro
hej ja też chcę jechać do USA z CC Au Pair:)i też planuję w tym czasie co Ty:)jestem na etapie składania aplikacji i zastanawiania się czy warto:P
pozdrowionka:)
Hej ja lecę 20 sierpnia do USA...Trochę się boję, bo to już nie długo ale mam nadzieję że rodzinka będzie spoko:)...chciałam bym nawiązać kontakt z innymi operkami , które lecą w tym samym czasie co ja ...Lecę z biura Cultural care.. moje [gg] .pozdr...
A gdzie będziecie dziewczyny?
Temat przeniesiony do archwium.