dundalk- może ktoś tam już jest albo się wybiera?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć
Znalazłam przez internet rodzinke z okolic Dundalk i wybieram się tam w połowie czerwca. Może znajdzie się ktoś kto już tam jest ew. ma zamiar być? To mój pierwszy wyjazd jako au pair, i w ogóle pierwszy wyjazd do Irlandi, więc dobrze byłoby mieć jakiś kontakt z osobami,które będą w poblizu :)
Cześć! Przez przypadek trafiłem na twój post bo szukałem informacji o Dundalk. Ja bede tam od poczatku czerwca. ;) podobno nieciekawa okolica :P
Gdybyś coś sie dowiedziała o tamtej okolicy lub ponała jakieś ciekawe osoby z Dundalk to daj znać.
Pozdrawiam :)
też tak słyszałam, że nie za ciekawie tam jest...
Ja do tego miałam być na wsi, 5 mil od Dundalk, dlatego po przeczytaniu kilku opinii na temat bycia au pair na wsi, zrezygnowałam z tego miejsca.
Najprawdopodobnie będe w Baldoyle (dublin 13)20 min.drogi od dublina,od połowy czerwca :)
Już rozmawiałam z 2 osobami,które maja być w pobliżu dablina ( one jeszcze w inną strone- bo na południe od dub.). Z tego co wiem to do Dublina z Dundalk jest jakaś godzinka drogi.
Więc zawsze można zebrać kilka os. i wyskoczyć na jakieś piwko do Dublina :)
Heh... no ja jeszcze nie wiem gdzie dokładnie trafię bo całkiem prawdopodobne ze bede pracował w Carlow (na płd od Dublina) a znajomych w Dundalk tylko odwiedze;)
W kazdym razie jak bede na miejscu to sie odezwe.
...spokojnej podróży i do zobaczenia w Irlandii :P
Pozdrawiam :)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia