pomózcie mi!!;(

Temat przeniesiony do archwium.
Czy to oznacza że bez wzgledu na to czy skorzystam z oferty czy nie to i tak muszę zapłacić??:

Concerning your working permit visa processing.You are going to send us the payment of your visa processing fee wish it is 700pounds.You we need to send the money to the Cashier Information wish has been giving to you before.Send the money through Western Union Money Transfer.
szkrobol -

NIE WYSYLAJ zadnych pieniedzy!!!!!!!!!!!!!!!
Zadna normalna firma nie kaze sobie przysylac pieniedzy przez Western Union !!! Jaka wiza? Ile oni chca? 700 Funtow?? To jest przekret jak nic!

Tlumaczenie tekstu:

"Odnosnie procesu zalatwiania Panskiej wzy:
Przesle Pan(i) nam naleznosc za wyrabianie wizy, ktora wynosi 700 Funtow.
Prosze przeslac pieniadze do kasjera wedlug informacji otrzymanych wczesniej.
Prosze przeslac pieniadze poprzez Western Union Money Transfer."

Jezeli firma chce pieniadze za cokolwiek - podaje wtedy numer konta na ktory nalezy wplacic naleznosc, ewentualnie oferuje moziwosc zaplaty poprzez karte kredytowa ale NIGDY przez Wester Union. To tak jakbys wsadzil(a) kase komus do kieszeni i nie wiedzial(a) komu.

Jeszcze jedno - dakad ta wize - widze ze zaplata jest w funtach - mam nadzieje ze nie chodzi tu o wize do Wielkiej Brytanii czy Irlandii Polnocnej bo do tych krajow wizy przeciez nie potrzeba.
Dzieki straszne ze mi pomogles!!
Wlasnie tez mnie to zastanawia jaka wiza skoro to jest wyjazd do Wielkiej Brytani...

A co ciekawsze ta "agencja" wysyla do mnie maile w sobote i w niedziele o godzinie
24:30, 1:30 etc. nie wiem jaka agencja jest czynna w tym czasie;/
znowu chca zrobic kogos w "balona" i tym kims jestem ja;/
Niestety nie dam sie!!!
NIE WIERZCIE FIRMIE Travel Tours Agency!!!
Prosze zwrocic uwage, ze to nawet nie jest napisane dobrym ang. Widze, tutaj 'scam' i to kazdy wie, z jakiego juz kraju.