Imperial i Międzynarodowy Instytut Rozwoju Zawodow

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie. Wraz z moim chłopakiem planujemy wyjazd do Wielkiej Brytanii lub Irlandii. Szukamy w związku z tym uczciwej agencji pośrednictwa pracy. Prosiłabym o opinie na temat Imperial i Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Zawodowego.Gdyż z tego co widzimy to są uczciwi,ale chciałabym to sprawdzić.Czy są oni pewni i jak długo czeka się u nich za wyjazdem. Bylibyśmy wdzięczni również za ewentualne namiary na inna agencje. Z góry dziękujemy. Mój [email] [gg]
[wpis usunięty]
Tydzień temu się zapisałem na szkolenie i jestem zadowolony, mam spotaknie z pracodawcą w następnym tygodniu. Ze wszystkimi osobami, które miały kontakt z tymi firmami rozmawiałem i chwalą sobie tą współpracę. Mają dobre opinie na necie, więc nie wiem co nabroiłeś, ale widocznie sam jesteś sobie winien i dlatego pewnie jesteś rozżalony. Poszukajcie na innych forach, wszyscy wyjeżdżają przez Imperial, a mój kumpel po szkoleniu MIRZ pracuje w Irlandii i zarabia 8 funtów na h. Nie słuchajcie pojedynczych złych opinii, czytajcie wszystko co jest dostępne, a najlepiej opinie tych, którzy z nimi współpracowali. Pozdro.

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair