chlopacy jako aupair do stanow ??

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim. zwracam sie do was z zapytaniem i prośba odnosnie wyjazdu do stanow jako aupair slyszalem wiele wersji na temat chlopakow jako aupair ale co wy myslicie o tym ? czy jest wogole taka mozliwosc ? prosiłbym wszystkich chlopcow i nie tylko chlopakow ,wszystkich ktorzy byli juz jako aupair w usa. czy czesto spotyka- liscie,- łyscie chlopakow jako auperzy w stanch ??..z jakiej agencji. jakie odczucia itd. plizzz dzieki z gory za odpowiedzi
tak, spotyklalem sporo facetow w usa jako au pair i sam tez au pair bylem :) z agencji Interexchange

pozdrawiam
krzysgie
czesc. ja jako męski au pair wyjeżdżam do USA(New York) juz 8 pażdziernika i jestem z tego wyjazdu bardzo zadowolony. Teraz jest coraz większe zapotrzebowanie na męskich au pair, żeby pograc z chłopakami a baseball, koszykówkę - coś co nie koniecznie może robić z chłopakami żeńska au apir. Gorąco polecam firmę GAWO z gdyni (www.gawo.pl) bardzo mi pomogli w moim wyjeżdzie-są po prostu wspaniali. Życze powodzenia!to na pewno dobry wybór.
a mozna wiedziec ile czekalec az znajda ci rodzinke ?? co do tego basketu i beseballa to masz racje :) no ale wiesz roznie to bywa...ja dotychczas spotykalem sie z odpowiedziami typu...chlopakow nie wysylamy bo nie ma chcetnych rodzinek :( a chetnie bym tam polecial..nawet i dzis