Au Pair Irlandia UWAGA!!!

Temat przeniesiony do archwium.
UWAGA UWAGA!!!
Na stronie au pair world jest zalogowana rodzina z Irandii nazwiskiiem DALY. Wystrzegajcie sie jak tylko mozecie. Babka jest kosmetyczka, chwali sie ze ma wlasny salon kosmetyczny i ze w wolnym czasie mozecie z niego korzystac ile chcecie, tylko ze na miejscu okazuje sie ze czasu woolnego nie ma!!!
Pracuje sie nawet do 14 godzin dziennie!!!Bez odpoczynku!!! Maja dwoch synow jeden prawie dwa lata a drugi prawie cztery miesiace, chlopaki slodkie ale mamuska jest naprawde niebezpieczna, uwaza ze au pair nir ma prawa byc zmeczona bo nic nie robi, a jak sie okazalo robila wszytsko. POza tym ma cos z glowa bo np. zrobila mi wielka awanture kiedy wieszajac pranie uzylam nie tych klamerek co trezba bo akurat te ktore ja uzylam okazaly sie nie lubiane przez nia, zmienia zdanie co piec minut raz mi kazala pozbierac wszytskie male zabawki z calego domu i powrzucac do pudelek ktore specjalnie kupila i kazal mi pilnowac zeby sie nie walaly po domu a za dwa tygodni kazala mi pozbierac wszystkie male zabawki z pudel i poustawiac w domu.to niewielki przyklad tego co sie tam dzieje. jej maz jest naprawde w porzadku ale on nawet sie nie moze w domu do wlasnych dzieci odezwac. Ona nic nie robi zupelnie nic.Blagam dziewczyny uwazajcie, aha i pracuje sie caly tydzien, niby ma sie dzien wolny bo najpierw ona obiecuje dwa dni woolnego ale na miejscu zmienia zdanie zazwyczaj wolna jest niedziela ale wystarczy ze zejdzie sie np cos zjesc na dol to zaraz wysyla dziecko to au pair zeby sie nim zajela.
aha babka ma na imie maxine

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie