AU PaIR maj lub czerwiec 2010

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich :) planuje wyjazd do usa zaraz po maturze tzn koniec maja bądź początek czerwca 2010.czy któraś z was ma podobne plany? wypisujcie sie!juz teraz chciałabym sie z wami poznać ;) moze uda nam sie wyjechać w tym samym terminie,zawsze to jakoś raźniej ;) bądź jezeli wszystko przebiegnie pomyślnie,to spotkamy się juz w USA.
hej;) również mam zamiar wyjechać do USA zaraz po maturze, czyli tak samo jak Ty w maju lub czerwcu 2010(raczej myślałam o czerwcu). Zastanawiam się tylko nad tym jakie wybrać biuro a konkretnie to nie mogę się zdecydować między CC a Pwork..
O jakim biurze Ty myślisz?
Wiatam!
Zapisuje się do grona chętnych. Też czerwiec 2010, ale myślę, ze pojadę z CC. Kiedy bedziedzie składac papiery? A i czy macie już jakieś doświadczenie?
Ja raczej też wybiorę CC chociaż o obu biurach słyszałam różne zdania.
Myślałam żeby papiery złożyć jakoś tak na początku przyszłego roku bo czytałam, że szukanie odpowiedniej rodziny może zająć trochę czasu(ale nie musi) no a zależy mi żeby wyjechać w tym roku. Co do doświadczenia, to opiekowałam się już dziećmi i mam nadzieję, że nie będzie z tym większych problemów.
Pozdrawiam;)
witam:)ja własnie jestem w trakcie wypełniania aplikacji i mysle,ze w przyszlym tyg skoncze i odesle do biura.ja wybrałam CC,moja siostra jechała z tego biura i jest bardzo zadowolona.co do mojego doświadczenia....nie jest zbyt duże,od czasu do czasu zajmowałam sie dzieciakami kuzynki ale mysle ze będzie ok ;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie