Opis zdjęcia, kilka zdań.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Obrazek przedstawia dzieci bawiące się w dużym basenie .Mają na sobie stroje kąpielowe .Na zdjęciu znajduje się 7 dzieci : jedna dziewczynka i 6 chłopców.Prawdopodobnie zdjęcie zostało wykonane na wakacjach. Są podzieleni na dwie drużyny i grają między sobą piłką plażową .Piłka jest koloru żółto-czerwonego.Woda w basenie jest bardzo czysta .Basen otoczony jest żółtymi słupkami (barjerkami itp) W odali możemy dostrzec zielone drzewa.
wrzuc do to translatora, jak nie lubisz pracowac sama.
The image shows children playing in the large pool. They are wearing bathing suits. The picture is 7 children: a girl and 6 chłopców.Prawdopodobnie photo was taken on holiday. They are divided into two teams and play beach ball between them. The ball is yellow-czerwonego.Woda in the pool is very clean. The pool is surrounded by yellow poles (barjerkami etc) In odali we can see trees of green
Heh dzięki za pomoc !! Translator :)

Każdemu w taki sposób pomagasz ? A może masz zły dzień ? Forum nie pomyłiłam !! Bez wkładu własngo = zero wysiłku . Mam rację ?
Mam przynajmniej motywacje żeby napisać sama.
edytowany przez gocha13th: 07 cze 2011
Napisz to dobrxze po ang - bo moje oczy nie maja zamiaru czytac takiego 'spolniszowanego angielskiego'l
Terri, przejrzyj na oczy :-)
"Każdemu w taki sposób pomagasz ? A może masz zły dzień ? Forum nie pomyłiłam !! Bez wkładu własngo = zero wysiłku . "

Zero wysiłku - zero fatygi ze strony iinnych. Dlaczego niby ktoś miałby Ci pomagać? Mam rację?
Cytat: mg
Terri, przejrzyj na oczy :-)

Tak, zauwazylam twoj wysilek w tej pracy :-) ...
Oczywiscie masz racje, bo mnie ta mlodziez juz tez zaczyna grac na nerwach - zero wysilku od nich samych. Strach jest pomyslec ze kiedys w przyszlosci tacy ludzie beda musieli pracowac na emeryture dla tych, ktorzy jeszcze cos tam sie nauczyli w zyciu.
Praca ze słownikiem
The image shows children playing in the large pool. They are wearing swimming suits. In the picture I can see seven children: one girl and six boys. Probably photo was taken on holiday. They are divided into two teams and they are playing in beach ball between them. They may have good fun. The ball is yellow-red.The water in the pool is very clean. The pool is fenced by yellow poles. In the background we can see green trees.
The photo shows children who are playing in the large pool. They are wearing swimming suits. In the picture I can see seven children: one girl and six boys. Probably the photo has been taken on holiday. They are divided into two teams and they are playing beach ball. The ball is yellow red.The water in the pool is very clean. The pool is fenced by yellow poles. In the background we can see green trees.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie