List do Blogowiczki

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam , chciałabym was prosić o pomoc. Chcę napisać list do jednej z blogowiczek która pochodzi ze Szwecji ,ale niestety nie potrafię Angielskiego. Pisałam do niej po Niemiecku bo pomyślałam że może zrozumie ,ale niestety :/
Jak byście mogli przetłumaczcie mi o to ten list .. ;

Hello ... ,

jak się masz? Mam nadzieję że dobrze.
Ostatnio przeczytałam u Ciebie na blogu że zdałaś prawo jazdy- Gratulacje !!
Tak w ogóle to mam na imie .. pochodze z Polski,ale mieszkam od 10 lat tutaj w Niemczech. No i mam tyle lat co ty :)
Rok temu przypadkiem znalazłam twojego bloga i nie ma dnia w którym nie zajrzę zobaczyć co u Ciebie nowego.
Podziwiam Cię,jesteś moją inspiracją. Zazdroszcze Ci twojej pięknej urody,włosów,ciuchów,pracy,chłopaka,przyjaciół :) wszystko jest u Ciebie takie idealne/perfektcyjne.
Uwielbiam twój styl .. to w jaki sposób się ubierasz.
Zawsze chciałam być modelką,miałam parę fotoshootings ,ale niestety nic z tego nie wyszło.
Jak to zrobiłaś że jesteś tak sławną Kobietą? :-)
Jestem twoją fanką i mam nadzieje że będe miała kiedyś okazje aby Cię spotkać.

Tu jest moja strona facebook
albo email

Mam nadzieje że mi odpiszesz ,bede bardzo szczesliwa :)








Bede wam bardzo wdzieczna jesli ktos mi ten list przetluamczy :)
a sama nie spróbujesz??
nie potrafie
aha...
To co? Pomoze mi ktos? Prosze ! Bede naprawde wdzieczna.
Ja moge sprobowac, ale ostrzegam: moj angielski nie jest doskonaly i prawdopodobnie beda jakies bledy:
Hello,
How are you? I hope fine.
Lately I have read that You had passed the exam for a driving licence. Congratulations.
I would like to introduce myself: my name is... and I come from Poland but it's about 10 years that I live in Germany. My age is the same as your age.
I found your blog last year and now I read it every day.
I admire You, You are my inspiration.
I envy yoy that You are beautiful, your beautiful hair, Your clothes, You boyfriend, friends. You are so ideal. I like you style, the way that you dress.
I always wanted to be a model, I even had some fotoshootings but it didn't work. How did you make it that You became a famous woman?
I'm Your fan and I hope to meet you some day.
This is my facebook site and my email.
I hope you'll respond me. I'll be very happy.
Nikt normalny nie poprawi tekstu pisanego przez frajera. A tam sa duze bledy.
to nie wyglada na prace domową.

Hello,
How are you? I hope you are fine.
Lately I have read that You passed your driving test. Congratulations.
I would like to introduce myself: my name is... and I come from Poland but I have been living in Germany for about 10 years. We are actually the same age.
I found your blog last year and now I read it every day.
I admire You, You are my inspiration.
I envy you your beautiful hair, clothes, boyfriend, friends. You are so ideal. I like your style, the way that you dress.
I have always wanted to be a model, I even had a few photoshoots but it didn't work out. How did you become famous ?
I'm your fan and I hope to meet you some day.
This is my facebook page and my email.
I hope you write back. I'll be very happy.

Cheers,

...
mg dziekuje Ci bardzo :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie