thinking

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witam mam do napisania wypracowanie na temat thinking-wanting-and-knowing jednak nie do końca wiem o co chodzi w tym temacie.. Czy ktoś mógłby mi napisać jaką tematykę mogę wybrać albo w jakim kierunku powinnam myslec aby wypracowanie bylo zgodne z wymaganym tytułem :)
Pozdrawiam
i z góry bardzo dziękuję
pomoze ktos?
Musialo cos byc na lekcjach omawiane jezeli twoj nauczyciel dal takie zadanie. Jaki to poziom jest?
Hm poziom 1 roku filologii.. Ogólnie mamy zawsze jakiś temat do napisana eseju np. Inventions i tym razem mamy napisane tylko Thinking wanting and knowing i nic więcej i nikt nie wie o co mogłoby więcej chodzić bo przecież nie będe pisać o funkcjach mózgu ;)
edytowany przez fui_eu: 05 sty 2013
Cytat: neciunia
Hm poziom 1 roku filologii.. tylko Thinking wanting and knowing i nic więcej i nikt nie wie o co mogłoby więcej chodzić bo przecież nie będe pisać o funkcjach mózgu ;)

Nikt na napewno nie wymaga zebys pisala o finkcjach mozgu. Moze celem takiego tematu jest wykazanie czy potrafisz myslec abstrakcyjnie.
Też tak uważam.Myślałam żeby napisać o tym że człowiek tym różni się od innych organizmów że potrafi myśleć zdobywać wiedzę itp..
całkiem dobry pomysł.
Co do wanting można np. napisac, że i ludzie, i zwierzęta mają różne popędy, ale ludzie zwykle potrafią je kontrolować - jakby nie było innych pomysłow na wanting
Postęp technologiczny? Chcemy mieć łatwiejsze życie więc myślimy jak tu to osiągnąć, zdobywamy wiedzę itp.
techniczny. Postep techniczny.

myśl warta zastanowienia - chcemy mieć łatwiejsze życie, ale w gruncie rzeczy po to, żeby łatwiej zaspokajać podstawowe popędy (sytości, bezpieczeństwa itp.)
na pewno wykorzystam to co napisaliście ;)
jak dotychczas wymyśliłam tyle:
The human being is different from other organisms that have the ability to think and learn.
We adjusted to be with others, not alone but there are albo people who like to be alone for so reason like :being able to do what we like and when we like,learn to enjoy our own company,not caught up in other people's problem.But that kind of people often become bored and restless,cannot interact with others,feel isolated and become antisocial
Rest of people who surrounded by friends share feelings with someone,receive help and support in difficult times,always have a busy social life,cheer up when we feeling unhappy but there are also negative reason to that group of people like receice unwanted criticism,hard to find personal things
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie