Prosze o przetlumaczenie listow z polskiego na anglieski plisss

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

LIST NR 1

Drodzy nauczyciele i członkowie rodzin!


Jestem współorganizatorką zawodów sportowych, które odbędą się w naszej szkole.
Zawody w piłkę siatkową odbędą sie w dniu 21 Marca o godzinie 14:00 w naszej sali gimnastycznej.W zawodach będą brały udział klasy maturalne. Bardzo nam zależy na wsparciu publiczności i dopingu najbliższych członków rodzin uczestników zwodów.Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy.

Zapraszamy!


LIST NR 2

Cześć Kasiu

Na wstępnie chciałam Cie pozdrowić. Piszę aby Ci powiedzieć ze podczas ostatnich zawodów sportowych w szkole skręciłam kostkę i nie moge chodzić, więc spędzam czas grając w gry komputerowe,oglądam różne filmy i nadrabiam zaległości ze szkoły.
Myślę ze już niedługo będę zdrowa i będziemy mogły umówić sie na mały mecz w piłkę ręczną . Myślę że to dobry pomysł a T co o tym myślisz ? Słyszałam że Twój brat ostatnio chorował . Jak się czuje? Mam nadzieje że już lepiej .Przekaż mu serdeczne pozdrowienia .Trzymaj się ciepło i czekam na odpowiedź.
My uprzejmie prosimy, abyś coś przetłumaczyła bez posiłkowania się google translate, won't ya, eh?
Na forum przecież nie wolno robić zadań za innych...
Pierwsze zdanie, na zachętę, będzie:

Dear Teachers and Family Members
I am an co-organizer of the sport competitions which take place in our school. The volleyball competition will take place in....

itd.

powodzenia
edytowany przez calf: 10 mar 2013

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia