Czy ktoś pomoże mi przetłumaczyć pismo urzedowe z polskiego na angielski? Bardzo ważne . I bardzo proszę.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Tekst do przetłumaczenia:
Pracowałam w Państwa firmie w roku 2011 na stanowisku – pikera. Była to praca w okresie wakacyjnym od czerwca do września. Pismo wysyłam do Państwa firmy gdyż agencji Advance Emplyment LTD pod adresem : Advance Emplyment LTD Wellington Chambers 7a Wellington Street Luton już nie ma gdyż pismo które z taką sama prośba wysłałam zostało mi zwrócone. Na koniec pracy otrzymałam od Państwa firmy wszystkie dokumenty i całe wynagrodzenie ale nie otrzymałam P45. Chciałabym prosić o jak najszybsze wysłanie tego dokumentu na niżej podany adres gdyż chciałabym rozliczyć się z podatku a bez tego dokumentu nie mogę. Bardzo proszę o sprawdzenie wszystkich dokumentów i odesłanie mi kopię lub oryginał P45. Bez tego dokumentu nie mogę się rozliczyć. Dołączam do pisma kopię payslip z moimi danymi.
Pismo z odpowiedzią proszę wysłać na adres:



Piszę do Państwa w sprawie zwrotu podatku za rok 2011. Niestety nie posiadam dokumentu P45 gdyż nie został on do mnie dostarczony przez moją agencję. Próbowałam skontaktować się z moją agencją pracy w sprawie odzyskania dokumentu ale bez efektu. Obecnie agencja która mnie zatrudniała w Luton już nie istenieje. I nie mam możliwośći odzyskania swojego dokumentu. Są dwie inne agencje w Nottingham ale pewnie one nie maja zarchizowanych danych pracowników z poprzednich lat. Do listu dołączam payslip ostatni z mojej pracy. Proszę o rozliczenie i zwrot podatku.
Pismo z odpowiedzią proszę wysłać na adres: