Help me! Mógłby ktos napisać mi zadanie 150 słow w narrative tenses.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o pomoc, jak wiadomo startuje sesja, mam do zrobienie kilkanaście zadan a czasu naprawde niewiele :/ Jeżli znajdzie się jakas dobra dusza, która pomogłaby mi to pchnąć do przodu, będe mega wdzieczna, mogę sie dogadać co do wynagrodzenia ;)
Temat tego zadania:
Write a story (150 words) using narrative tenses about something that has happened to you while travelling using ONE of the prompts below:
1. a strange, frightening or funny experience
2. someone you met while travelling
3. an accident, mistake or illness you had while travelling
4. a story related to money during your travels
z góry dzieki ;)
chyba śnisz, nikt Ci tu tego nie zrobi
napisałam, że nie za frajer :P
ośmieszasz się
Nie bede z Toba dyskutować. Gdyby ktoś podjął sie zrobienia, lub miał cos podobnego, będę wdzięczna ;)
edytowany przez redheadviolet: 13 sty 2014
spróbujesz zrobić to sama (bez translatora), ktoś Ci sprawdzi, dostaniesz czwórkę, nauczysz się, będziesz miała satysfakcję i dobrą ocenę
nie mam na to czasu, to jest zadanie na 40 pkt, podobnych zadań mam zrobić na blisko 500 pktów, najlepiej do końca tygodnia. pozdrawiam.
Cytat: redheadviolet
nie mam na to czasu, to jest zadanie na 40 pkt, podobnych zadań mam zrobić na blisko 500 pktów, najlepiej do końca tygodnia. pozdrawiam.

ale kogo to obchodzi poza Tobą? My pomagamy osobom, które chcą się czegoś nauczyć.
po co to w ogóle studiujesz jak jesteś taka słaba, bez sensu
Ups, skoro tak to przepraszam, że zapytałam.
Rzucam studia, na forum napisali, ze jestem za słaba...
jakbyś była dobra, to byś to napisała w 20 minut, a Ty się już ponad 20 minut wykłócasz
haha po co studiujesz cos czego nie umiesz ? Studia sa dla ludzi z wena, determinacja, i jakas wiedza a nie dla osob ktore uzywaja innych osob. W pracy tez zwalisz swoja robote na kogos innego ?
Cytat: paulina1111wikus
haha po co studiujesz cos czego nie umiesz ? Studia sa dla ludzi z wena, determinacja, i jakas wiedza a nie dla osob ktore uzywaja innych osob. W pracy tez zwalisz swoja robote na kogos innego ?

Nie, po prostu kupi rozwiazania jak i zaliczenia w necie - przeciez Dyplom mozna juz kupic za 2,000 PLN na placu (jak nawet nie taniej). Po co studiowac, jak mozna wszystko kupic.
Wstyd i zenada, ze teraz sa tacy ludzie na swiecie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia