Błagam o pomoc list motywacyjny

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Koledzy i Koleżanki,

bardzo proszę o przetłumaczenie listu motywacyjnego, wylądowałem na wyspach u polskiego pracodawcy który okazał się nie być fair, i muszę niestety zmienić pracę... W zamian pochwalę się na forum gdy tylko pojawi się odzew i będę cholernie wdzięczny za pomoc!!!!

zanowni Państwo,

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku kierowcy, najchętniej z możliwością wprowadzenia do zawodu.

Posiadam udokumentowane doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym na samochodach o dmc 3, 5t.
Jestem osobą niepalącą, która lubi porządek w aucie. Nie ufam bezgranicznie nawigacji, każdą nieznaną mi trasę planuję z tradycyjną mapą.




Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialną. Nie mam problemów z alkoholem, i nie interesują mnie kombinacje z paliwem.
Wiem z czym się wiąże praca kierowcy- Jestem w pełni dyspozycyjny, posiadam własny środek transportu.

Nie jestem osobą zatrutą transportem. Od kwestii finansowych ważniejsze jest dla mnie aby rozwijać się w branży transportowej.

Interesuję się szeroko pojętą motoryzacją. Znane mi są podstawy mechaniki, a swój czas wolny również spędzam na drodze z tą różnicą, że wtedy pokonuję ją motocyklem.

W załączniku przesyłam swoje CV.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej oferty.
jak myslisz, jakie wrazenie sprawi przetlumaczony list motywacyjny, kiedy okaze sie, ze Twoja znajomosc angielskiego jest na zupelnie innym poziomie?
Napisz, jak potrafisz, zrezygnuj z ozdobnikow (ktore zreszta zrobiliby zle wrazenie) i daj do sprawdzenia.

« 

Podręczniki językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie