r. sterowane

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam,
na jutro mam napisac zadanie domowe typu rozmowy sterowane(...)
Pierwsze polega na zapytaniu przechodnia o wskazanie drogi do hotelu(poniewaz jestem i zgubilem sie w Londynie i chce dojsc do hotelu)popros zeby ci pokazal droge na mapie. Zapytaj ile to czasu Ci zajmie, oraz czy lepiej isc pieszo czy podjechac np. autobusem. Kolejne zadanie to - mam zrelacjonowac przebig mojej 18-nastki, kiedy sie odbywala ta impreza, co robilismy, jakie prezenty dostalem, kto byl na imprezie i co sie dizalo...i zadanie przedostatnie NEGOCJOWANIE goszcze u siebie kolege z niemiec, ktory pali. Popros, ze by nie palil w twojim pokoju, tylko na dworze, nie zgudz sie z argumentami, ze na dworze jest zimno, zaproponuj kompromisowe rozwiazanie tej sytuacji...i opisanie obrazka :
babka sie na mnie uparla chodz nie pisze matury z anglika...dzieki z apomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotka jest na stronie
images3. fotosik. pl /280/b454d2a1db808c55. png

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie