pozyczka

Temat przeniesiony do archwium.
hej mam pytanie do tych wszystkich ktorzy studiuja w uk. co dokladnie pokrywa pozyczka o ktora staraja sie wszyscy po dostatniu sie na studia, jest to chyba pozyczka z ue lub british council. czy pokrywa ona calkowicie koszt studiow czy rowniez koszty utrzymania sie?? jesli tylko fees to czy mozna starac sie o stypendia socjalne z univerkow angielskich ?? ile takie stypednia wynosza?? dzieki za kazda odpowiedz.
Jeśli nie jesteś obywatelem UK nie masz co liczyć na stypendium socjalne-państwowe dotacje obejmują tylko obywateli ,chyba,że na uniwersytecie jest jakaś prywatna fundacja przyznająca takie stypendia za wyniki w nauce na zasadach konkursowych.
Pożyczka to głównie pieniądze na opłaty za same kursy.
W czasie studiów możesz pracować,żeby zdobyć fundusze na koszty utrzymania.
nie wiem jak dokladnie jest teraz, ale kiedys trzeba bylo byc w Angli przez co najmniej trzy lata jesli nie ma sie paszportu. A co do cover to niestety Corazon ma racje, pamietam, gdy bralem swoja, to nawet majac obywatelstwo tak mnie skroili, ze no, mieszkac gdzie masz-0, jedzenie u rodzicow, wiec zero, tylko fee za course, ksiazki, moze jakis social life po 50 funtow tygodniowo w takim przypadku to chyba zeby kwote pozyczki podwyzszyc, i obiady na uczelni, tube i to wszystko. Siedzi przed Toba koles, wklepuje do kompa, rygor na maxa, zaczynasz sie z czyms wahac, to od razu male sledztwo.

Z tego co wiem to jest teraz dostepna Prof. Career Law up to 20 000 dla lekarzy i 25000 prawnikow ale trzeba miec jakies degree bo to conv. course.
Podobna tez kroja, zeby nie dac za duzo:(
zle wpisalem, Professional Career Loan, poszukajcie w NATWEST, RB of SCOTLAND.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego