Pomoc w napisaniu listu do dyrektora szkoły :))

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Chciałabym prosić o pomoc w napisniu listu do dyrektora szkoły :)) Chcę sie zapytać czy szkoła oferuje stypendia na nauke i mieszkanie w internacie lub stypendia na summer programs. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to proszę pisać tu an forum lub na [gg] albo na maila [email]
Z góry wszystkim serdecznie dziekuje bo sama naprawde nie wiem jak mam sie do tego zabrac :)
Oczywiscie w szkole (po tylu latach nauki) nikt Cie nie nauczyl jak sie pisze list. Nawet po polsku. Dziekuje za taka edukacje. Dla mnie to tylko utrata czasu.
Tutaj nic nie robimy pokryjomu. Jak sama cos wkleisz to znajda sie osoby, ktore to poprawia albo cos doradza.
Tylko uwazaj, bo twoj nauczyciel napewno tez wie o istnieniu tej strony, i bedzie wiedzial ile sama zrobilac a ile ktos Ci pomogl.
A drugie, skad masz pewnosc, ze nauczyciel nie zna twojego poziomu w jez. ang - i jak np. ja to zrobie za Ciebie, to poziom bedzie (przypuszczam) troche wyzszy jak twoj terazniejszy poziom ang.
Jeszcze cos, poszukaj w wyszukiwarce (wiem, ze to jest trudno, bo teraz samodzielnosci w szkolach nie ucza), ale nie jestes jedyna, ktora miala takie zadanie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie