Bardzo proszęo o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszęo o przetłumaczenie tego tekstu jestem słaby z angielskiego =/ a bardzo potrzebuje ten tekst po angielsku.

Pewnego niedzielnego popołudnia wybraliśmy się ze znajomymi na rowerową wycieczkę do Ogrodzieńca. Warunki pogodowe nam sprzyjały była piękna słoneczna pogoda. Postanowiliśmy że podczas wycieczki zrobimy sobie ognisko. Każdy z nas coś ze sobą zabrał do jedzenia i picia oraz koc do siedzenia. Po drodze robiliśmy sobie przerwę aby odpocząć i zaczerpnąć trochę siły. Gdy dojechaliśmy do Ogrodzieńca postanowiliśmy na samym początku zwiedzić zamek i po wspinać się na skałkach. A po zwiedzaniu i wspinaniu zrobić sobie ognisko i odpoczynek. Gdy odpoczywaliśmy nagle się zachmurzyło i rozpętała się wielka burza i musieliśmy szybko się pakować i wracać do domu. Wracając do domu koleżance zepsuł się w dodatku rower musieliśmy go naprawiać to był dopiero pech wtedy zmokliśmy do suchej nitki. Nasza wycieczka stała się wycieczką niestety nie udaną. Wróciliśmy wszyscy przemoknięci oraz niezadowoleni do domu.
Jeśli jesteś słaby, to ten tekst jest na zbyt wysokim poziomie dla ciebie. Napisz coś prostego, najlepiej pisz od razu po angielsku, najwyżej jakieś pojedyncze słówka możesz sprawdzić w słowniku.
w tym jest problem że ja jestem zielony z anglika :( a potrzebuje mieć przetłumaczona tą historie bo taką mam prace zadną napisać jakąś historie.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie