POMOCY !!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam.
Chcialabym wyslac Miley Cyrus kartke urodzinowa ale nie znam angielskiego. Bardzo prosze was a wrecz blagam blagam blagam!!! Pomozzcie mi przetlumaczyc to na jezyk angielski . Wy to umieice, a ja nie..

To_Przetlumaczyc ;

Witaj Miley!

Mam na imie Jowita i Jestem twoja najwieksza fanka .! Twoje piosenki sa takie super!
Breakout slucham codziennie. Pisze ten list z prozba, ale i tez z
okazji twoich 16 urodzin.

Zycze ci wszystkiego najlepszego
zeby kariera piela sie tylko w gore
zebys wygrala wszystkie konkursy i dostala wiele, wiele nagrod,
bo naprawde na to zaslugujesz. Jestes najlepsza piosenkarka i aktorka!
Kocham tez ogladac serial 'hannah Montana' nie przegapilam ani jednego
odcinka!
Bardzo chcialabym zobaczyc cie na zywo. Z niecierpliwoscia czekam na twoj koncert w niemczech, w okolicy Würzburga czy Kitzingen, oraz w Polsce kolo Wroclawia.

Mam strasznie wielka kolekcje rzeczy z toba. I chcialabym cie prosic rzebys wyslala mi twoj autograf ( bardzo mi na tym zalezy. :-) przywiesila bym go sobie kolo luzka i spogladala przed kazdym snem..) oraz jak bys mogla jakis maly gadzecik oczywiscie z twoja podobizna. Moze byc to chociaz jakas karteczka do segregatora, prosze .! Bardzo bym sie ucieszyla, gdybys tez dopisala cos od siebie.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Business English