praca semestralna :)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

1. Umowiles sie ze znajomym w Anglii, ze wymienicie sie mieszkaniami na okres wakacji. Niestety mijacie sie w drodze i nie zdazyliscie ustalic wszystkich szczegolow. Napisz wiadmosc, ktora wraz z kluczami zostawisz u sasiadki.
- poinformuj gdzie znajduje sie najblizszy sklep spozywczy
- przypomij o karmieniu kota
- napisz gdzie znajduje sie jedzenie dla kota
- wyraz nadzieje ze milo spedzi czas.

2. Twoja grupa z kursu jezykowego w Bath organizuje wieczor pozegnalny z okazji zakonczenia kursu. Zostales poproszony o sformulowanie zapraszenia dla uczestnikow kursu. Napisz:
- jaka impreze organizujecie
- kiedy sie odbedzie
- jakie spaecjalne atrakcje planujecie
- kto bedzie gosciem specjalnym

3. Otrzymales od kolegi z Bath zaproszenie na przyjecie z okaji 18 urodzin. Piszesz kartke pocztowa w ktorej:
- skladasz zyczenia urodzinowe
- dziekujesz za zaproszenie
- wyjasniasz dlaczego nie mozesz przyjechac
- wyrazasz nadzieje ze spotkacie sie innym razem.


DZIEKI Z GORY :*
Nie odrabiamy tu zadań domowych.
specjalnie dalam to do 'bez wkladu wlasnego'. A to nie jest praca domowa tylko przyklad pewnej pracy. I jezeli nie chcesz pomoc to prosilabym o nie wypowiadanie sie. Dziekuje
Zaraz przyjdzie "pomocnik" i ci napisze, ale błędów nikt nie poprawi :) Lepiej zacznij działać sama.
Nie no co ty, za długie, nie chce mi się już. Na dzisiaj dosyć. Twoja kolej waflu.
Napisz sama, boska eva74 poprawi wszystkie Twoje błędy, pod warunkiem, że nie będzie chatowała w tym momencie...
~Jak już pojmiesz, że działasz na szkodę innych, to przyjdź i przeproś. Nie warto robić strusia na betonie :)
dobra dzieki za pomoc ;]

fora sa po to zeby ludziska pisali co sie na nich nie robi?? ;p
No niestety, eva74 i te inne merixy, uważają się za dupków, które dużo gadaja, ale mało robią...
a teraz wyjdź z pokoju, przebiegnij się 10 razy, ochłoń i przemyśl co napisałaś :)
to do justysi.
maestro, świeża krew? tryb resocjalizacji rozpoczęty..
>No niestety, eva74 i te inne merixy, uważają się za dupków, które dużo gadaja, ale mało robią...

Nie uważam się za dupka, który dużo gada a mało robi
Eva, Merix, a Wy?
No ja też nie. Ale się mistrz potknął na tym swoim zdaniu LOL
Ja również nie należę do dupków. mistrz kojarzy mi się z więzieniem, ale czemu... :)
No wiec zrobilam tak i chce przeprosic za moja bezczelna prosbe o pomoc... Naprawde mi wstyd i przepraszam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia za granicą