prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Prosze was o pomoc mam do napisanie pocztowke do przyjaciela***gdzie mam do opisania
*miejsce np:mediolan opisac gdzie jestem
*jaka jest pogoda
*co robie w dowolnej chwili
*z kim jestem na wakacjach np:z przyjaciolka
*gdzie sie zatrzymalam i opisac miejsce pobytu w hotelu
*co mysle o swoich wakacjech,wrażenia i pozdrowic cala rodzine
Bardzo prosze o pomoc na jutro musze to miec z górt dziekuje serdecznie.
Myślę, że najlepiej zrobisz jak sama postarasz się napisać tą pocztówkę i Ci ją ktoś wtedy sprawdzi.
Pozdrawiam i powodzenia.
Przepraszam,ze sie wciskam. Jednak dopiero co sie zalogowałam i musze sie dopiero zadomowic. Mam do Was wielką prośbe. Mam do napisania e-mail. W nim mam poinformowac swoją kolezankę, ze nie moge przyjechać do niej do Angli w określonym terminie. Podać przyczyne dlaczego odwołałam swój przyjazd (choroba). Wrazić smutek z powodu zaistniałej sytuacji oraz wyrazić nadzieję,że wkrótce uda nam się spotkac. Napisałam tego meila. Moglibyście mi sprawdzi błędy, bo wiem że jest mnóstwo oraz czy w miarę możliwości moglibyście cos jeszcze dodać?

Hello Mary!
How are you? Thanks for your email. I'm sorry I haven't written so long time but I had problem with computer.

I'm afraid I can't come to Engalnd in settlet time. I came down with flu. I've got terrible headache and I'm aching all over. I feel sick. I'm really sorry but I hope to see you soon.

Nie wiem jakie długie to ma być?
Hello Mary!
How are you? Thanks for your email. I'm sorry I haven't written FOR so long but I had A problem with MY computer.

I'm afraid I can't come to Engalnd TUTAJ WSTAW JAKIES SZCZEGOLY NP. W NASTEPNY WEEKEND. I AM down with flu. I've got A terrible headache and I'm aching all over. I feel sick. I'm really sorry but I hope to see you soon. MOZESZ DODAC - JESZCZE PAMIETAM SOBOTNIE LUNCHE U JOHNA :-)

Cheers
imie
Wielkie dzieki, właśnie nad nimi pracuję :)

« 

Pomoc językowa