proszę oo pomoc -list formalny

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

proszę o napisanie listu formalnego temat;w czasie pobytu u rodziny w canadzie zaczełaś uczęszczać na kurs językowy który nie spełniał twoich oczekiwań.parokrotnie próbowałas omówić twoje zastrzeżrenia z kierowniczką szkołu Barbara Smith ale sytuacja sie nie poprawiła -podasz powód dlaczego piszesz i npodasz szczegóły dotyczące kursu -podasz w jaki sposób próbowałaś interweniować i podkreślisz że nie odniosło to skutku - przypomnisz dwa główne zastrzeżenia wobec kursu i wytłumaczysz dlaczego są one tak istotne ---podasz w jaki sposób twoim zdaniem sprawa powinna być załatwiona i dowiesz się jiedy mogłabyś to omówić osobiście
Napisz list i daj do sprawdzenia. Jak się pospieszysz, to może dziś ktoś sprawdzi.
mogę napuisać wzór ale po polsku
Nie trać czasu na pisanie po polsku (chyba że angielski znasz na takim samym poziomie jak polski) tylko pisz od razu po angielsku. Używaj gramatyki i wyrażeń, które znasz. W słowniku sprawdzaj pojedyncze słówka, których naprawdę potrzebujesz do tego listu, a nie znasz.

Ten list po angielsku powinien być na znacznie niższym poziomie niż ten, który napisałabyś po polsku.
droga pani barbaro smith


piszę ponieważ będać u rodziny chodziłam na kyrs językowy do pani szkoły.Jestwem nie zadowolona z kursu ponieważ wykładowca był nie kompetentny i leniwy.
rozmawiałam z wykładowca ale to nic nie dało .
lekcje byłu prowadzone za szybko i niezrozumiale, dlatedo nic sie nie nauczyłam na tym kursie.
moim zdaniem wykładowca ten powinien być zwolniony.Kiedy mogłabym omówić to osobiście?proszę o kontakt
chyba nie zrozumialas co eva napisala, albo po prostu nie umiesz czytac po polsku.
prosze pisac po angielsku.
Nikt Ci nie bedzie tlumaczyl.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Studia językowe