Pomoc w przetłumaczeniu łatwego tesktu!PROSZE!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Moja przyajciolka i ja.my pierwszy raz spotkalysmy sie w lipcu1993r.Moje pierwsze wrazenie nie bylo dobre poniewaz Gosia-moja przyjaciolka nie chciala sie ze mna bawic.Od 16 lat jestesmy najlepszymi przyjaciolkami.Lubie Gosie poniewaz jest bardzo otwarta wesola i szczera dziewczyną.Nie lubie w niej za duzej pewnosci siebie i szyderczości.Mamy wspolne zainteresowania,uwielbiamy spotykac sie ze znajomymi sluchamy podobnej muzyki,lubimy tanczyc spiewac,czytac ksiazki i jezdzic na wycieczki rowerowe.Roznice to ze gosia lubi matemtyke a ja jej nienawidze ;)Stalysmy sie bliskimi przyjaciolmi poniewaz bardzo sobie pomagalysmy duzo rozmawialysmy i razem spedzałysmy duzo czasu.Napewno bedziemy przyjaciolkami do konca zycia.Gosia jest wysoka,szczupla ma brazowe krotkie wlosy,niebieskie oczy,pelne usta i zadarty nos jest bardzo ladna dziewczyna.Ona jest bardzo wyrozumiala zabawna,mila,inteligentna,szalona,uczciwa,systematyczna.Gosia uwelbia spiewac-wygrala konkurs piosenki amatorksiej.Ona jest studentka w olsztynie.Moja przyjaciolka ubiera sie stylowo i modnie uwielbia sukienki w kwiaty i kapelusze.Gosi rodzina lubi wspolne wyjazdy nad rzeke,lubia wspolne spacery sa bardzo mila i pomocna rodzina.moja przyjaciolka interesuje sie kinem,uwielbia komedie,lubi sie uczyc.jej hooby to kolekcjonowanie kolorowych kapeluszy.Gdy jestesmy razem czesto rozmawiamy o naszych problemach,co nas cieszy a co smuci,czesto tez plotkujemy ;).Uwielbiam wspolne wypady.Czesto chodzimy do kina i na imprezy.Nie zamienilabym mojej przyjaciolki na zadna inna.


BLAGAM O POMOC W PRZETLUMACZENIU TEGO TEKSTU! PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ! BARDZO WAZNE!
My friend Lola and me.we had your first meeting on july 1993. I didn't happy with her at the beginning, because she didn't want to play with me. Anyway we are best friends for over sixteen yeas. I like Lola, she is opened for others funny and witty. She also has many vices: pride, .#$%$#^&&... tutaj niestety muszę się zatrzymać bo nie wiem co to jest "szyderczość", - bo użyłaś takiego słowa ?
Napisz jeszcze raz bez użycia translatora. A jeśli to sam robiłeś, to poczekaj na pomoc, bo wyrządzasz osobie pytającej krzywdę - nie jest to pomoc.
1. To wcale nie jest łatwy tekst. Gdyby był taki łatwy, to sama byś przetłumaczyła.

2. Dostałaś ten tekst w szkole do przetłumaczenia? Naprawdę? Czy może miałaś opisać po angielsku (a nie tłumaczyć) przyjaciółkę?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie