TŁUMACZENIE ZDAŃ

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o przetłumaczenie tych zdań (nawet kilku):
1. Poprosił aby mu przypomniał o spotkaniu.
2. Nie był pewien ile wypadków było od początku roku.
3. Okazał się być najzdolniejszym uczniem w szkole.
4. Chociaz spędził w Anglii 2 miesiące jednak nie zdołał polepszyć języka.
5. Gdyby przyłączył się wcześniej do ich grupy zdołałby nadrobić zaległości.
6. Kto zmusił go do tak ciężkiej pracy?
7. Oni nie powinni podnosić rzeczy rozrzucane przez dzieci.
8. Nie mieli nic przeciwko przeczytaniu tej książki ponownie, ponieważ uważali, że jest to jedna z ciekawszych książek.
9. Miałem jej przekazać tą ważną wiadomość lecz niestety zapomniałem, ponieważ mam zbyt wiele na głowie.
10. Kto Ci powiedział, że ciągle zapominam zadzwonić do naszych wspólnych znajomych.
11. Poradził jej, aby przestała obwiniać wszytskich za swoje błędy.
12. Oni nie mogli się spotkać, z tego co mi wiadomo ona wyjechała dwano temu.
13. Wolałbym aby nie spotykali się w tym miejscu.
14. Żałuję, że obraziła wszystkich swoich znajomych teraz nie ma z kim rozmawiać.
15. Wolałaby zdać wszystkie egzaminy teraz.
Wrzuć to do jakiegoś translatora. Tobie się uczyć nie chce więc nie powinno ci sprawić różnicy czy będzie dobrze czy źle przetłumaczone.
fakt, nie chciało mi się tego robić i do tego przykładać, ale po przeczytaniu Twojego komentarza jakoś się zmobilizowałam i zaraz sie za to zabieram. Później tylko wrzuce, żeby ktoś mi wytknął w którym zdaniu ewentualnie jest błąd. Jeszcze raz dziekuję za 'kopa w tylek' ;)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Programy do nauki języków