Pomoc z tłumaczeniem krótkiego tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam chciałbym aby ktoś mi pomógł przetłumaczyć ten tekst:

"Atak wściekłego bobra"
W niewielkiej wsi na podkarpaciu zdenerwowany bóbr pogryzł człowieka.
To zwierzę rzuciło się na pana Jana Byczka i pogryzło mu całą nogę.
Tego dnia pan jan wyszedł przed dom, nagle zobaczył pędzące w jego stronę
czarne futerko, bóbr rzucił się na jego noge i przeraźliwie ukąsił, pan jan poczuł jak spływa po nim krew. Krzyk pana jana usłyszeli sąsiedzi którzy natychmiast pobiegli z pomocą, jednak bóbr uciekł. Po chwili przyjechała policja i myśliwi i oznajmili że bobra trzeba zabić. Pana Jana przewieziono do szpitala gdzie poddał się szeregu zabiegom. Kto by pomyslał że taki mały bóbr może być śmiertelną bestią.

Dziękuje :)
Myślisz, że ktoś odrobi za Ciebie pracę domową, żebyś miał więcej wolnego czasu?
Możemy sprawdzić Twoje tłumaczenie - to się nazywa pomoc.
cóż to nie jest zadanie domowe, potrzebne jest mi to do czegoś innego, a sam tego nie napisze gdyż nie znam angielskiego.
Jak udowodnisz, ze to nie jest praca domowa?
Potrzebuje tego do gazetki którą redaguje z kolegą :) bo chciałem to dać do humoru.
redagujesz gazetkę w języku angielskim, nie znając tego języka?
Gazetka jest w języku polskim, ale jest tzw kącik po angielsku i po niemiecku, i ja dostałem za zadanie zrobienie czegoś po angielsku do tego kącika :x
nie znając angielskiego?
takie dostałem zadanie i mam je wykonać
Ty masz je wykonać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka