zadanie ;(

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Słuchajcie mam porównać siebie i swojego brata przy czym mam użyć (but, so ,and ,becouse ,however)
z uwzględnieniem
-osobowości
-wyglądu
-hobby
-spędzania wolnego czasu
(120 do 150 słów)

Z góry dziękuje jeśli ktoś by mi pomogł.
Pomóc to znaczy sprawdzić to, co napisałeś.
Jeżeli każesz bratu posprzątać pokój, to nie mówisz 'pomóż mi posprzątac', tylko 'zrób to za mnie bo mi się nie chce'.
Czekamy na Twoją wersję, żeby poprawić.
People tell me than me and my brother Łukasz are similar. Maybe our apperance is smililar but personality is very diffrent becouse my brother is not so spontanous and energetic as me. And my hobby is volleyball ,basketball however my brother likes football and graffiti but our common hobby is music.I prefer to meet with my friends but my brother prefer to watch TV or play computergames.Maybe our personality is diffrent and my brother is older but I understand him and he understand me ,we have a lot of rule and if i have a problem i can tell about it. Sometimes life with my brother can be difficult ,but i wouldn't change him for the world
People tell me thaT my brother Łukasz AND I are similar. Maybe our apperance
...LIVING WITH MY BROTEHR CAN...

« 

Nauka języka