Zadanie FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

http://img205.imageshack.us/img205/5916/img026x.jpg

Witam! Bardzo proszę o zrobienie tego zadania, gdyż nie wiem jak je zrobić, od czego zacząć.
Bardzo, proszę o zrobienie...

Pozdrawiam and Happy New Year ;)
Bardzo prosze o ruszenie tej jednej komorki ktora posiadasz - a nie zachecania nas do odwalania pracy za ciebie.
Chodzi tu o test 2-paper 2-writing ;) Bardzo proszę :)
Jak bym wiedział to bym zrobił... nie proszę Ciebie abyś się wymądrzał, tylko o pomoc, ponieważ mi bardzo zależy... Naprawdę!!!
Daj spokój, nikt za ciebie nie będzie odrabiał zadania. Pomyśl trochę, napisz i daj do sprawdzenia.
kochanie, jak masz na tyle mozliwosci to przeczytaj w slowniku slowo 'pomoc' to nigdy a nigdy nie znaczy - odwal za mnie pracy. Gdzie w tym nowoczesnym swiecie ktos ustalil, ze jak powie 'pomoc' to znaczy ZROB za mnie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie