ogłoeszenie. pilne. prosze o pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Napisz ogłoszenie. Chcesz sprzedać gadzet(np.telefon komórkowy,zegarek czy coś innego):
-opisz go
-napisz w jakim jest stanie
-podaj cene
-podaj dwie formy kontaktu z Tobą
I'm selling a mobile phone.
It is light,small and black. It have a good photo camera and radio.
It's two years old and is in perfect condition.
I'm asking 150 zloty.
Please call or send E-mail. My name is xyz and my telephone number is 666432122. My E-mail is [email]
I co teraz?
natka znalazła frajera, który jej odrobił zadanie domowe, dzięki czemu sama nie musi się uczyć.
Frajer zrobił błędy w zadaniu domowym, których teraz nikt nie poprawi, bo dlaczego ktoś ma pomagać leniowi.
Tak właśnie jest, jeżeli ktoś nie odrabia sam pracy domowej.
Po pierwsze nie jestem frajerem!!!
Po drugie jeżeli są tu błędy to tylko minimalne, na maturze przyznaje się 1 punkt jeśli błędy nie stanowią nie więcej niż 1/4 liczby wszystkich wyrazów w teście.
i myślę ze w tym tekście na te 4opare wyrazów nie ma ponad 10 błędów!
Nie skacz jak jakis mlody szczeniak do ludzi ktorzy Ci mowia jakie zasady mamy tutaj na forum i ze jestes 'frajerka'. Jestes i koniec kropka. Odrabiania zadan za kogos w zaden sposob nie zacheci osoby do samowolnego uczenia sie. I nie krzycz mi, ze TY to lepiej wiesz, bo niestety jak narazie to tylkop pokazujesz swoja nieistniejaca jeszcze inteligencje i nawet nie mowie o tym, ze nie wiesz o czym mowisz. 'Powiedziala co wiedziala', a nie 'wiedziala co powiedziala'.
Wroc tutaj na forum jak dorosniesz, ale obawiam sie ze to bedzie dopiero za 10 lat.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego