Czy ktoś zdaje w Krakowie?

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam kogoś, kto zdaje CAE w Krakowie w sesji letniej. Podnieśmy się na duchu:)
Hej no ja zdaje, ale nie wiem co z tego będzie bo próbny w szkole językowej napisałem raczej słabo (63%), ale zależy mi bo w przyszłym roku nie bede miał na to czasu, a do tego ta nowa forma, niby krótsza, ale wydaje mi się, że jednak trudniejsza.
nie martw się jakoś będzie :)
ja też w krk zdaje:) nie ma co sie martwic na zapas. mi najwiecej daje czytanie new york timesa (dodatek do wyborczej czy jakos tak)

nie wiecie przypadkiem jakie sa dokladne terminy?
Hej dokładnych terminów nie ma. Wiadomo tylko, że 11 czerwca są te 3 części pisemne. Natomiast speakingi trwają od 19 maja do 22 czerwca a listeningi od 31 maja do 15 czerwca. Dokładne terminy dostaniesz pocztą albo przyślą do szkoły językowej jeśli zapisujesz się przez szkołę.

Tak zupełnie zmieniając temat zastanawia mnie dlaczego jest tak mało wpisów na tej stronie, przecież do tego egzaminu prawdopodobnie podchodzi masa ludzi z każdego miasta. hmmmmmmmm....

pozdrawiam
Dokładnie. Może jednak nie jest nas tak wiele. Speaking mam już 25 maja - wczoraj dostałam informację. Bać się czy nie??
Pozdrawiam
ja tez 25 maja - 15:30 :P
Ja zdaję o 11:00.
Cześć!
A kiedy dostaliscie zawiadomienia o terminach? bo do mnie jeszcze nic nie przyszło, a już się zaczynam denerwować ..
P.S. ja zdaję w Gdańsku
ja też zdaje 25 maja o 15.30 :)
ja rowniez 25.05 godzina 15.30 wiec powodzenia i do zobaczenia:))
Świat jest jednak mały:)) tak się odnaleźć w necie;)) Powodzenia:)
Mam nadzieję, że pojawią się osoby, które jako pierwsze zdają speaking i "pochwalą się" tematami:)
Temat przeniesiony do archwium.