Po listeningu w bydgoszczy

Temat przeniesiony do archwium.
Dzieki wielkie wszystkim ktorzy opisywali swoje zestawy, nam sie trafil zestaw C o ziemniaku, odpowiedzi w 1 i 2 jak ludzie pisali sie zgadzaja wiec nie bede powtarzac tam tylko w tym 2 tekscie powinno byc belts moim zdaniem a nie belt. A w 1 tekscie o ziemniakach uwazam, ze powinno byc AN universal vegetable, bo jak on mowil to ja uslyszalam article tam, 3 tekst o tkactwie (weaving) nie byl tez najgorszy pamietam tylko ze zaznaczylam w ktoryms- ze pod wplywem siwatla sie zmieniaja kolory a nie jak wiekszosc ze pod wplywem temperatury, bo to moim zdaniem byla podpucha, bo odpoiedz rzeczywiscie zawierala slowo temperature ale chodzilo o cos innego chyba, w 2 zadaniu jak byla mowa o tym jakie zwierzeta maja podobne pluca do ludzkich zaznaczylam ze DOLPHINS ale zaraz pozniej mowili cos o lwach morskich lub fokach wiec nie jestem pewna czy to bylo dobrze i w pierwszym okienku 2 zadania powinno byc 153 chociaz padly jeszcze 2 liczy 350 i 150 , to tyle, jeszcze raz dzieki za zestawy i powodzenia tym co jeszcze nie pisali!
Aha i sluchajcie zestawów jest 5 A,B,C,J,K bo z takich dzis trzeba bylo zaznaczyc ten ktory pisalismy
tez mialam zestaw C tylko ze w łodzi. Co do AN universal vegetable, to wydaje mi sie ze beda 2 odp uznane- z article i bez...taka mam nadzieje przynajmnij, bo ja napisalam bez ;p i tez mam belts a nie belt, bo weights (czy jakos tak) bylo z liczbie mnogiej... w 3 bylo raczej pod wplywem swiatla, bo o tej temperaturze to bylo juz w odniesieniu do innego materialu z tego co pamietam.. i tez napisalam DOLPHINS bo szczerze mowiac zadnych lwow morskich tam nie uslyszalam ;p i jeszcze ta liczba w drugim zadaniu...napisalam 353 ale cos mi sie nie wydaje zeby to dobrze bylo ;p z 4 czesci pamietam tylko ze mialam sporo odpowiedzi C zaznaczonych i ludzie ktorzy ze mna pisali tez tak mieli..no..zobaczymy jak pojdzie ;p
też miałam w ostatnim dużo odp c i b a chyba jedną a z tego co pamiętam
no ja tez juz po listeningu. jestem zalamana poniewaz listening byl czescia z ktorej zawsze uzyskiwalam 80-90% a teraz licze na ok. 68%
a wam jak poszło??
Ile mieliscie pytan w tej czesci? Tak calosciowo.
Miałam dziś listening w Gdańsku i również był zestaw C. W 1-szym okienku odpowiedzią było 'A Universal Vegetable', na pewno nie An, bo to niegramatycznie- 'an' stawia się gdy wyraz zaczyna się na samogłoskę, ale w wymowie, a nie w zapisie- dlatego jest np. an hour i a university. Wydaje mi się ,że odpowiedź musi być w całości dobra, mogą nawet obciąć punkty za małą literę zamiast wielkiej...W sumie też zrobiłam jakieś głupie błędy, ale chyba nie będzie tak źle w sumie...
ja daje sobie lape uciac ze bylo An przy tych warzywach ale cierpie na lekko gluchote wiec moglo byc a :) a u jest rowniez samogloska nawet podczas czytania...(po prostu sie pocieszam ze to ja mam dobrze:)) hehe
byly 32 pytania i 45 minut wszystko trwalo
hej, ja też próbuję liczyć na szczęście po tym listeningu, co do części trzeciej i czwartej to licze na łut szczęścia bo były koszmarne (osoby koło mnie miały podobne strzały). Nie wiem czy powinno być belts czy belt, ja mam belt :-(
listening to ogolnie tragedia. 1 tekst facet mowil tak szybko, ze nie sposob bylo go zrozumiec. ale mam nadzieje, ze podciagne sobie troche na speakingu...glupi ziemniak!! :(
Słuchajcie mam pytanie, czy ten test należy pisać drukowanymi literami (odpowiedzi) czy zwykłymi? Ja pisałam drukowanymi i mam nadzieję, że to jest dobrze. Wydaje mi się, że ktoś zapytał o to na początku pisania testu, ale w tym całym zamieszaniu to już nie pamiętam co odpowiedział prowadzący egzamin.
nie ma co się załamywać, jedno jest pewne, kreatywności nam na tym listeningu nie brakowało, szczgólnie part 3 i 4 lol
A czy w ogole "Universal Vegetable' powinno byc z article? Przeciez to jest nie policzalne, wiec nie powinno miec w ogole article.

Dajcie znac, bo ja zaczyna glopiec.
szczerze mowiac to chba we wszystkich czesciach. dali czadu z szybkoscia. ale co tam... meczyk dzis wazniejszy :)
ja pisalam drukowanymi i moim zdaniem tak jest lepiej. a o to czy zalicza drukowane sie nie przejmuje bo niektorzy nawet writing pisza drukowanymi bo inaczej nie mozna byloby ich odczytac ;P
co do an/a w pierwszym zadaniu to nadal uwazam ze uznaja i odpowiedz z article i ta bez bo w kluczu czesto jest wiecej niz jedna odpowiedz...;P
ten listening dzis w bydgoszcz to nie był zaciekawy szcególnie 1 i 2 , reszta to ok .. mam nadzieje, i od dzis nie jem ziemniaków ;) ;p
jaaa ale mieliscie szczescie ze Wam sie zestawy powtorzyly...:/ FUCK!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja lato 2008