Listening CAE wersja B

Temat przeniesiony do archwium.
Otworzylam nowy watek, bo poprzedni dotyczacy tej wersji jest malo widoczny, dlatego pewnie nikt nic nie pisze... A ja zaraz obgryze wszystkie paznokcie z nerwow;) Napiszcie mi prosze swoje odpowiedzi w zad. ktore pamietacie (3 i 4 part tez mile widziane), bo ja wracajac z jedna osoba po CAE calkowicie zwatpilam juz w siebie, i poki sie nie dowiem, ze cos jednak dobrze napisalam;), nie bede mogla sie uczyc writingu;) Pozdrawiam
To może najpierw swoje odpowiedzi podaj :]. Zestaw B to ten z kojotami i gościem, który lubił sobie pływać w jeziorku i był 'refreshed'?
eh no nikt nic nie pisze o b ;/
ja mialam w pierwszej czesci: survival, habitation, hearing, wolf, insurance, cubs?,
w drugiej freshed :/, walk, feet, bucket, 50?,
w 3 ze chcial sie podszkolic w business, ze to stylish food, ze sa lepsi od konkurencji i ze chce podawac sniadania do pracy
a w 4 to ze challenging, ze tamten nie mial team spirit, ze czasem psula im grupa wyjazd, ze jadly wolniej, ze byl social project i useful,
i wiecej nie pamietam
a Wy ajk mieliscie??
a gdzie byla wersja B? w krakowie 8.06 wersja C.. została jeszcze chyba K i J ktorych jeszcze nie bylo w ogole
chyba habitat. w tekscie mowil wyraznie slowko habitat, co znaczy bardziej srodowisko, a habitation to bardziej domostwo, a kojoty raczej nie mieszkają w domach..;p oprócz tych cubs reszta sie nawet pokrywa. ogolnie nie bylo tragiczne, ale wiadomo jak na egzaminie, stres, nerwy i gorzej wychodzi;p
a jak napisalam 'fresh' zamiast 'refreshed' to przyjma mi? A mial ktos w pierwszym, ze to jest symbol of cleverness?
No ja też mam 'freshed'. Oczywiście nie ma takiego słowa, ale w trakcie egzaminu miałem wrażenie, że gość tak to właśnie powiedział. Więc albo powinno być 'refreshed' i niektórzy z nas nie usłyszeli przedrostka 're-' albo ta odpowiedź miała być swego rodzaju słowotworem (gość powiedział, że ...jak wychodzi z wody to uczucie określa jako 'freshed'-lub 'refreshed').

Okaże się za 2 miesiące:)
ja siedziałam w dogonym miejscu, niedaleko głosnika z tyłu, także słyszałam akurat to wyraźnie, ten pan powiedział 'refreshed' ;) no, ale wiadomo, zobaczymy jak poszło w sierpniu.;p
No właśnie... mnie usadowili w ostatniej ławce ;///
Szczerze mówiąc to ja też słyszałem freshed, ale jakoś mi nie pasowało to słowo, natomiast za drugim razem powiedział refreshed już na pewno. Może nam wszystkim się uda i zaliczą i to i to :] Trzeba być dobrej myśli.
Dla I feel freshed w googlu jest 45 wynikow, dla refreshed wiecej jasna sprawa, ale nie wiem czy to jakiś haczyk czy co ;).
Btw: Jak się zdaje we Wrocławiu to w sali 307 jest takie naglośnienie, że bez problemu słychać, co innego ustawienie sprzętu, żeby było słychać wyraźnie.
Pozdrawiam
generalnie jak oceniacie listening? trudny, łatwy, średni?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

CAE - sesja lato 2008