listening CAE 15 czerwca 2008

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś zdaje jeszcze listening 15 czerwca? jak myślicie, czy opisane juz zestawy A B C mogą się powtórzyć...? czy raczej trafimy na tajemnicze zestawy J i K ?
wątpie w British Counsil też pewnie śledzą tę stronę
speaking i listening jak na razie były w róznych miastach w inne dni dokladnie takie jak opisane na forum i jakoś nikt na to nie zareagował z BC ;))
Ja mam listening w srode z pozostalymi 3 czesciami-masakra, wiec dam znac co mialam.

Nie rozumiem jak oni to dziela, jak pisanie 4 czesci razem moze byc efektywne:(
nie słyszałam o listeningu połaczonym z egzaminami 11.06 ;( szczerze współczuję i trzymam kciuki ;)

prosze o info czy była powtórka z A/B/C czy coś nowego.
Hej,
mysle ze mozesz sie spodziewac jednej z trzech opisanych czesci poniewaz czesci J i K były nazwane "special" czy cos takiego, wiec podejrzewam, ze mogliby je dać w przypadku gdyby było cos nie tak z podstawowymi wersjami... tak przynajmniej mi sie wydaje. :)))
Znalazłam w wątkach opisane wersje B i C, ale nie mogę znaleźć A. Czy padło mi już na oczy czy też po prostu nie ma??? ;-)
poszukaj jeszcze raz bo wszystkie 3 sa opisane na pewno:)
4 czesci pisac w jeden dzien to mistrzostwo. eh ten british council to chybanie mysli..
a co do czesci to z tego co ja pamietam, ale moge sie mylic, to wersje normalne byly a b c j k, a oprocz tego jeszcze dwie jakies special. wiec na logike biorac to powinniscie juz miec inny zestaw, ale ze BC czasami nie mysli logicznie to mozliwe sa tez te ktore juz byly.
byla A. bardzo dokladnie opisana. szukaj;)
Ja zdaję 15 czerwca listening. I byle nie A, proszę absolut o C (wersja, nie ocena ;P ).
A ja mam nadzieje, że evika da znać co pisała 11.06.
Test J
Pierwsza czesc o labedziu
odpowiedzi: wing, ring, old stable, blood test, tablets, recovery lake, ducks to tyle co pamietam...
Druga czesc o agencji aktorskiej
odpowiedzi: middleman, casting directors, agent, courses, horse-riding, historical roles, wiecej nie pamietam (odpowiedzi nie sa podane w kolejnosci)
trzecia - nie podaje wynikow bo nie pamietam
czwarta - ogolnie bylo o roznych imprezach
speaker 1 : was generally excited, dzieci nie przyszly na jego impre bo zgubily zaproszenia (ale mysle ze to moge miec zle)
reszty niestety nie pamietam
bylo tez cos ze koles robil impre ale martwil sie ze jego mieszkanie jest za male zeby wszystkich pomiescic
potem ktos tam byl zszokowany iloscia osob zaproszonych
nastepnie na jednej imprezie pojawili sie nieproszeni goscie
jeden koles rzadko bywa na imprezy ale jak to go zaprosil na jakies anniversary to mu sie podobalo ogolnie - czy cos w tym stylu
ktos jeszcze inny byl milo zaskoczony ze koledzy organizujac dla niej impre trafili w jej gusta,
ok to tyle co pamietam - opowiedzi nie sa podane w kolejnosci
No to stawiam, że 15.06 będzie wersja K
tez mam listening 15. damy rade ! wszystko bedzie łatwe i zrozumiałe! xD w koncu trzeba nabic pkt jakby sie okazalo ze inne czesci nam nie poszly xD
good luck ! XD
Witam, też mam jutro listening i speaking,piszesz o jakieś wersji K, czy ktoś o tym pisał coś więcej?
Jest to wersja, która podobno istnieje, ale nikt jej jeszcze nie miał. więc dlatego myślę, że padnie na nas.
a czy to nie jest przypadkiem wersja dla osób z dysleksją?
a to taką tez mają??
powodzenia!!! dacie rade. my dalismy,to wy tez dacie:)
w Krakowie o 9.00 była wersja J
Dzisiaj pisalem w krakowie listening J. Odpowiedzi podobne. 3 troszke podchwytliwe. Nie pamietam odpowiedzi i pytan. Gdy ktos napisze pytania to odpisze co napisalem. W 4: kobieta zaskoczona ze znajomi wstrzelili sie w jej gusta, ma mało zajęć
facet robil impreze i bal sie ze nie bedzie wystarczajaco miejsca, jeden z gosci glupio sie zachowal(nie jestem pewny), jeden gosc byl nietowarzyski ale nie potrafil odrzucic zaproszenia tesciów,to tyle co teraz pamietam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia