przygotowania

Temat przeniesiony do archwium.
cześć :) witam wszystkich którzy 15 czerwca zamierzają popisac się wiedza na egzaminie CAE :P . Jak tam stan Waszej wiedzy i samopoczucie? wprawdzie pozostały jeszcze 3 miesiące ale to nie jest duzo :( Ja zdecydowałam się zdawać chociaż wiem że przedemną dużo pracy. w zeszłym roku zdałam FCe na C i co by wiele mówić - boję się czerwca. Podobno utrzymanie oceny z FCE to duże wyzwanie. ciekawa jestem jak organizujecie sobie czas na 3 miesiące przed egzaminem. jakie macie techniki nauki and so on :) pozdrawiam
Da się utrzymać ocenę z FCE, a nawet lepiej. Ja z FCE dostałem B, a po 1,5 roku zdałem CAE na A, więc przeskoczyć też się da;)
gratulacje :) " A " to b. dobry rezyltat (biorąc pod uwagę że tylko jakieś 6% osób dostaje A to jestem pełna podziwu :) !!!!! biore się do roboty >>>>>>>>>>>
hej!Ja zdałam FCE na "b", ale ciężko będzie mi powtórzyć to z CAE.Czytałam opinie na temat egzaminu z sesji wiosennej i załamałam się. To znaczy, tak jak się spodziewałam, było najgorsze w listeningu, czyli bardzo szybkie czytanie przez lektorów w 2 części i ciężko było nadążyć. Z listeningu na FCE mialam prawie 100%, ale z tego na pewno będę miala mniej.OBY TYLKO NIE OBLAĆ!!!