JAK KTOS MA WYNIKI LISTENINGU CAE TO NIECH PISZE..

Temat przeniesiony do archwium.
JAK KTOS MA WYNIKI LISTENINGU CAE TO NIECH PISZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PROSZE!!!!!!!!!!!!!! PISZCIE NA MOJ MAIL - [email] !!!!!!!!!!!!!
prosze piszciez!!!!
ja też bym chciała, bo panicznie się boję!!!! [email]
Kurde!!! Dlaczego Ci którzy juz są po listeningu nic nie piszą? Dlaczego wszyscy milczą??? To jest zwykłe chamstwo! Mnie nie chodzi o odpowiedzi tylko ogólnie o czym był tekst, jakie były warunki, czy było dobrze słychać itp. PEOPLE WAKE UP!!!
Wielkie pokłony dla tych, którzy rozumieją nasz stres i dzielą się informacjami. Przecież to nie jest żadna rywalizacja, więc błagam, podzielcie się!!!W każdej sesji wszyscy współpracowali ze sobą, dlaczego nie może być tak samo tym razem. Bardzo dziękuję za dotychczasowe wrażenia! Wielkie dzięki!!

Czy ktoś miał wersję D lub E listeningu???
hej! moze ludzie sie nie dziela bo zle im poszlo i nie maja sie czym chwalic.. bynajmniej ja :/ listening zle mi poszedl- szczegolnie 2 zadania gdzie trzeba uzupelniac luki gdzie jedno zadania slyszy sie tylko raz. tekst byl o perfumach i o jakiejs wyprawie kobiety- to nie trafilo szczegolnie w moj gust :/ ostatnie zadanie gdzie trzeba bylo wybierac dwie odpowiedzi do jednego przykladu tez nie bylo latwe- strzelalam w sumie i niczego nie jestem pewna... bylo to o pracy- dlaczego ludzie ja wybrali i jakie maja problemy w zwiazku z nia... no i jeszcze jedno zadanie z odpowiedzia do wyboru- tam tez niczego nie jestem pewna bo odpowiedzi nie byly podane jak kawa na ławe :/ zycze powodzenia reszcie :] wiecej pewnosci siebie przede wszystkim
ja mialam wersje C, ktora jest taka sama jak wersja A w Wawie, więc odpowiedzi do niej szukajcie pod linkiem odpowioedzi do listening a. Tamte odpowiedzi są bardzo dobre i z większoscia sie zgadzam
ufff kamien spad mi z serca, myslam, ze wszedzie sa arkusze odpowiedzi takie same :p tzn. ja mialam arkusz c ( w Bydgoszczy ) i jak patrzylam na odpowiedzi to wynikalo z tego, ze to byl jednak b, zaczelam sie zastanawiac czy dobrze zaznaczylam wersje... ps. ktos jeszcze jest z Bydgoszczy i mial arkusz c ;) ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

FCE - sesja letnia 2005