Wczoraj przyszedł wynik ZDAŁAM!!!

Temat przeniesiony do archwium.
No i super. Zdałam na C. Na borderline tylko writing, reszta poniżej good. Najlepiej poszedł mi listening i English in use. A jak u was?
Hej!Ja jeszcze nie zdałam bo nie próbowałam:)) ale zamierzam to zrobić i dlatego chciałabym dowiedzieć się od Ciebie paru rzeczy. Jakbyś mogła to podaj swój nr gg, bardzo by mi zalezało. Pozdrawiam
hey a na fc tez jest gadanie z kims?????? jesli tak to o czym sie gada i jak to wyglada?
tak samo, najpierw gadacie pierdoly o sobie, hobby , miescie itp, potem obrazki, jedna osoba opisuje druga cos dodaje i na odwrot, potem dyskusja itp.. gadanie to jest masakra ^^ ja do konca zycia bede pamietal "they are sitting BEFORE television" zdanie genialne, ale mialem prawie na good gadanie lol
Dawno tu nie wchodziłam. Mój [gg] . Napisz swoje pytania: mam 4-o miesięczne dziecko i sporo pracy więc odpiszę jak tylko znajdę chwilę czasu. Pozdro.
zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA zdałam na D HURRA
Jaki blad widzisz w tym zdaniu? Wytlumacz mi jak znajdziesz chwile wolnego czasu. Hint: Tylko nie pisz czasami ze jedyna poprawna forma to "in front of"

pozdro
Seth
a da się zdać na D? ;P
television:) hej! chciałabym podejść do CAE, mam FCE od kilku dobrych lat, niestety czas powoduje, że zapomina się o niektórych kruczkach gramatycznych, pomimo używania języka. Bardzo prosiłabym o testy. 3[tel]to mój numer gg, proszę o kontakt.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka