8.06-listeningi-piszcie, co bylo!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Prosimy slicznie tych, ktorzy mieli listening 8.06. (co jest dziwne- w czwartek?!)- NAPISZCIE, CO BYLO!!! prosiiiiiimy :)
Nie wiem czy faktycznie ktos mial 8.06, czy tez ktos przez przypadek napisal 08 zamiast 18.
Chyba jaja sobie robisz pierwszy listening jest 10.06.2006 !!!!!
panie i panowie, właśnie wróciłam z listeningu :D

part 1 dotyczył nika, pracującego dla japońskiej firmy projektującej ciuchy. radzę uważać: "the japaneese firm is well known for ............ clothing they produce" (czy jakoś tak) bynajmniej nie chodzi tu o casual!! casual clothing produkowała pierwsza firma, w której nik pracował. niestety sama zorientowałam się za późno.

part 2 był o zwiedzaniu jakiegos historyczneg miejsca. tutaj obyło się bez haczyków, przynajmniej moim zdaniem (czyli wystarczy się skoncentrować a wszystko powinno być dobrze :))

part 3. jak dla mnie najtrudniejszy, dotyczył metod uczenia się we współczesnych, typowych szkołach. multiple choice.

part 4. kaszka z mleczkiem, bardzo przyjemne zadanko (o wakacjach na statkach wycieczkowych), choć ostatni speaker miał tragiczny akcent. trzeba było się bardzo dokładnie wsłuchać, co kobeta mówiła.

ogólnie test nie był najtrudniejszy, ale nie zdziwiłabym się, gdyby na inne terminy przygotowali inne wersje. my mieliśmy test a. życzę powodzenia :)
pamietasz może jakie słowa wyłapałwaś w part 2!!!! please!!!
ja się cieszę, że w ogóle pamiętam o czym poszczególne parts były! naprawdę ciężko mi powiedzieć... part 2... pamiętam, że zioła, które tam rosną przydają się rybakom ;) i skup się, gdy będą mówić o liczbie gatunków drzew, które tam rosną, bo są podane dwie liczby (i, jak się łatwo domyślić, tylko jedna jest poprawna ;)) było jeszcze chyba pytanie o jakąś osobną section wydzieloną w tym miejscu i o specjalistę, który zazwyczaj towarzyszy zwiedzającym. więcej nie potrafię ci pomóc.

powodzenia, trzymam kciuki :)
Ja tez jestem własnie po speaking i tez mialam wersje A. Niestety dla mnie było wyjątkowo trudna. Poszło mi gorzej niz zle:(:(
oczywiscie chodzilo mi o listening
Tez mialam wersje A....zawsze mialam najwieksze problemy z listeningiem...ale na Fce(rok temu) jakos ładnie wybrnęłam...niestety tego nie moge powiedziec teraz....nie wiem czy bede miala nawet 30%.....czyli juz mam caly exam do tylu...:((
a moglabys napisac swoje odpowiedzi?
Wiec w part 1 mialem: sketches, sport and beach, outdoor, Canada, 7mln, wiecej nie pamietam, w part 2: hillside, 112, social history, reconstruction, fishermen i wiecej nie pamietam:).. ogolnie listening wasn't bad... Pozdro
Większośc osób podaje, że casual miało byc w drugim punkcie lecz ja też uważałam , że w pierwszym i tak wpisałam lecz pewności nie mam. Jakie clothes należało wpisac nie byłam w stanie zrozmumieć, choc za drugim słuchaniem czekałam nato właśnie słowo. Być może outdoor jest właściwe, ponieważ brzmiało krótko i wydwało mi się, że zaczyna się na a.
O dziwo ostatnia częśc również wydała mi się najłatwiejsza.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe