PROPOZYCJA -materiały CAE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich, którzy mają egzamin już za sobą i tych, którzy zdają w czerwcu(ja zdaję w Katowicach), proponuję sobie wzajemnie pomóc;) załóżmy jedno wspólne konto email, na które każdy bedzie przesyłał materiały do CAE- ksiązki, testy, listeningi itp. Każdy będzie znał haslo do tej poczty, więc będzie łatwiejszy dostęp do "materiałów":)
jeśli ktoś jest za to zapraszam.
załóżmy konto i podajmy login oraz hasło do wiadomości wszystkich...co wy na to?
bardzo chetnie, dalas ciekawa propozycje, ja tez jestem na tym poziome, moze podamy jakas propozyje tego maila? to Twoj pomysl wiec jak masz jakis pomysl to pisz, pozdrawiam
jestem za a nawet przeciw:)
ja też jestem za. :)
dobra,nie ma co gadac:
:)

Twój login: uczen.angielskiego
Adres e-mail: [email]
haslo : cae123

Przesylajcie co macie :)
I powodzenia w czerwcu
Wreszcie znalazl sie ktos rozsadny - uklon w Twoja strone - ja przeslalam tam jedna ksiazke i sukcesywnie bede dosylac co mam
DO DZIELA LUDZIE !
Czas ucieka a egzamin tuz tuz ... :)
Wysylajcie co macie
Pozdrawiam buzka i powodzenia
Widzialam juz pare pozycji na skrzynce, jutro postaram sie tez wyslac kilka przydatnych rzeczy, moze piszmy w mailach dodatkowo jezeli ktos zna jakas dobra metode nauki czy "obowiazkowy" podrecznik. pozdrawiam ;)
no i ja swoja czesc dorzucam. Tylko prosba jest rzeby nikt nic nie kasowal!( z wyjatkiem reklam ;) )
wszystko bylo fajnie. tylko zawsze znajdzie sie jakas swinia ktora zmieni haslo.
Czy wiadomo wam cos na ten temat? kto to zrobil? jaki byl powod? bo moze niepotrzebnie sie tak unosze. Ale znajac ludzi, zrobil to ktos z czystej zlosliwosci.
No to może kinga220888 mozesz jakos przywrócić stare lub dać nowe z opcji zapomniałem hasło. Kurcze szkoda ze nie widziałam tego tematu wczesniej. A ten kto to zrobił to po prostu na niego nie ma słów. Pewnie sam nie zdał czy nie zda i sie msci na innych. Zresztą nei wiem jak tak mozna.
I to jest prawda ze ktos zmienił hasło, bo juz kolejny raz próbuje sie dostac do konta i nie moge. Podłość ludzka nei zna granic
Hej!

Ja zgłosiłam awarie na wp.pl 2 dni temu i nawet podałam się za właścicielke poczty, ale nikt nie raczył mi odpowiedzieć. Ktoś, kto to zrobił jest naprawdę podły. Mam pomysł, może ktoś jest dobrym hakerem i ma program do łamania haseł na pocztach. Ja w sieci taki znalazłam, ale nie umiem się nim obsługiwać. Będe nadal próbować. Pozdro!
Czy sprawa posunęła się już choćby trochę, czy dalej nic?
i co robimy w tej sprawie? ta baza byla dla mnie bardzo przydatna, mysle ze tak jak i dla wielu z Was. Mozna by powtornie zaloyc kontko, bo mysle ze pare kliknie przy wysylaniu materialow to dla nikogo zaden problem, tylko czy znowu nikt tego nie zablokuje?
Hej,
Założyłam konto na gmailu
login: uczen.angielskiego
hasło: CAE123

W razie problemów z kontem prosze się kontaktować do mnie, pod [email] ale mam nadzieje, że nie będzie takowych. Zapraszam do korzystania z konta, wrzuciłam tam już trochę materiałow, konto jest pojemne, wiec nie powinno być problemów z przepelnieniem skrzynki :) A teraz

GUIDELINES:
1. Oczywiście niczego nie kasujemy
2. Maile opisujemy w temacie tytułem wysyłanego pliku/ebooka
3. Dla różnych, niepowiązanych ze sobą materiałow tworzymy nowe maile, odpowiednio opisane
4. Zapraszam także do opisywania swoich maili etykietami (do wyboru pod Więcej poleceń...) ułatwia to potem wyszukiwanie odpowiedniego pliku (za pomocą ramki w dolnym lewym rogu strony), na razie utworzone etykiety to:
grammar
grammar&vocabulary
repetytorium
sample tests
vocabulary
writing
Oczywiście można tworzyć nowe według potrzeb, byle nie za dużo :)

To chyba byłoby na tyle. Życze miłego korzystania z maila.
dzięki za założeni tego konta! do pierwszego tez próbowałam się dostać, ale jednka macie racje, ktoś zmienił chamsko hasło. Czy przygotowując się do egzaminu korzystacie wyłącznie z książek online, kserujecie, czy jednak wolicie zakupić oryginalne egzemplarze?
Pozdrawiam

P.S. Jednak jest na tym świecie jeszcze bezinteresowne wsparcie :P :)
super! dziekuje ;)
Dzięki!Przesłałam też coś od siebie :-)
materiały zawarte w bazie sa bardzo przydatne do samodzielnej nauki, ale wydaje mi się ze sama się dobrze nie przygotuję do CAE.
Czy ktoś wie może
jaka szkoła oferuje najlepsze kursy przygotowujące do CAE? ja myślałam o Oxford Centre i wydaje mi się dość dobra bo istnieje od 92 roku, ceny nie są zbyt wygórowane bo 640 zł za semestr, 2 razy w tyg po 2h.a cały kurs trwa 2 lata.a moze ma ktoś lepsza propozycje ????
Ja się uczyłam w English Perfect w Olsztynie i jestem w miarę zadowolona - "w miarę", bo nie uczył mnie do końca lektor z pierwszego semestru. Adres szkoły to http://www.englishperfect.pl/ - mają też kursy wakacyjne i właśnie od nich zaczełam sama uczęszczać do EP.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie