Listening - podwójny arkusz z tekstem???

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
Na egzaminie z listeningu miałam 4 papiery - arkusz z identyfikacją, arkusz na odpowiedzi i dwa identyczne arkusze z tekstem... (ten drugi zauważyłam dopiero pod koniec egzaminu, nie chciałam robić zamieszania i sobie go wzięłam). Tez dostaliście DWA takie same???
Ale o jakie arkusze z tekstem chodzi? tam gdzie są pytania i odpowiedzi ABCD i teksty z lukami? bo jeśli tak to mialam jeden. A jeśli nie o to chodzi to wcale:)
Cieszę się, że miałaś jeden :) Oczywiście chodzi o ten z lukami. Poza tym miałam pomarańczowy i fioletowy- po jednej kopii.
Pisaliście normalnie, czy drukowanymi literami?
normalnie:) ktos pytal faceta o to jak pisac i kazal przeczytac instrukcje, a ze tam nic nie bylo, to pisalam normalnymi bo sie zgapilam, gdybym pomyslala to wybralabym drukowane. A w ogole to jak poszlo? Którą wersję miałaś?
Dobrze, że nie pisałaś drukowanymi literami, bo jak są tytuły np. książek, to trzeba z dużej litery pisać. A w instrukcji również nic nie zauważyłam.
Miałam wersję A i poszło mi dość dobrze.
To zazdroszczę:) ja miałam wrażenie że to najgorszy listening jaki w życiu robiłam:) grrr I powodzenia w środę!
Głowa do góry- będzie dobrze :) Tobie również życzę sukcesu :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie