Ocena speakingu!

Temat przeniesiony do archwium.
Wiadomo, że każda część ma 40 punktów, ale jak jest oceniany speaking?
Są 4 części na speakingu i jak są one oceniane? Wydaje mi się, że najmniej jest za część piwerwszą, bo tu się przedstawiamy, skąd jesteśmy, coś o nas i o mieście. A jak jest z pozostałymi częściami? Trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania i dopiero wtedy ma się punkty? Np. w części drugiej, gdzie się opisuje obrazki jak ktoś nie odpowiedział na pytania, tylko zrobił compare and contrast, to ile ma punktów? Jak są oceniane pytania w części 4, gzie każdy ma albo 2, albo 3 pytania? Dużo jest za to punktów?
babka ma kartke- w niej odpowiednie rubryki : grammar and vocabulary; discourse management; pronunciation; interactive communication i global achievement.
za kazdy mozesz dostac odpowiednio 0;1; 1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5pkt
potem to sumuja i wychodzi ci iles tam punktow ktore potem sa przeliczane na procenty zakladajac ze 25 to 100%
pzdrw,agata
Dodam tylko, ze jesli nie wykonales calego zadania bo nie starczylo ci czasu to nie jest to liczone jako blad. Tak na [rawde nie jest wazne co mowisz (byle na temat) ale jak mowisz :-)
Dzięki, trochę mi ulżyło, bo nie jestem najlepsza z gadania o byle czym. Zawsze się denerwuje podzczas egzaminu i gadałam non stop, ale teraz mam wątpliwości. Spanikowałam, ale to nie znaczy, że nie potrafię się dogadać z Anglikiem. Siemka!
nie martw sie:) w zeszlym roku na fce bylam bardzo niezadowolona ze speakingu a potem sie okazalo ze dostalam o wiele wiecej pkt niz sie spodziewalam:) chyba na ta czesc patrza wyjatkowo przychylnym okiem:) a przynajmniej taka mam nadzieje...;)
Anglik, ktory mnie uczyl jest jednoczesnie egzaminatorem i mowil, ze bardzo rzadko sie zdarza Polak, ktory oblalby mowienie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia