Do tych co nie zdali

Temat przeniesiony do archwium.
Kazdy kto zdal- cieszy sie, chwali, itp. Ja tez mialam to szczescie, ze w koncu udalo mi sie zdac CAE , ale wiem na wlasnej skorze jak smutno jest wszystkim ktorzy go nie zdali. Dlatego tym, ktorym sie nie powiodlo- zycze aby w kolejnej wybranej przez nich sesji ocena byla pozytywna. POWODZENIA!
Dobry pomysł z tym wątkiem...

Ja chcę powiedzieć, że bardzo szanuję ludzi, którzy się decydują zdawać. Sama zrezygnowałam parę lat temu ze zdawania CAE, bo stchórzyłam. Dopiero dobrych parę lat później, już po I roku NKJO odważyłam się zdawać CPE, i to też w sumie przymuszona sytuacją życiową.

Szacunek i powodzenia następnym razem! :)
Hmmm, ciężko jest kogoś pocieszyć w takiej sytuacji ... Ja poprzednim razem dostałam E i nie mogłam w to uwierzyć, że jestem aż tak beznadziejna, ale ... Nie byłam wcale beznadziejna. Miałam po prostu pecha i byłam nieotrzaskana z testami. Wystarczy się trochę douczyć, a to może zrobić każdy, czego jestem przykładem, bo tym razem mi się udało. Życzę wszystkim poległym żeby się nie dali i pokazali im na co ich stać. Serdecznie pozdrawiam :)
Ja na przykład nie zdałem. Nie wiem czemu. Byłem dobrze przygotowany, jak robiłem testy to całą taką książke przerobiłem i zawsze miałem powyżej 65%
A tu wchodze na strone i patrze wynik negatywny ;(
Ale sie nie zrażam i będę dalej próbował.

PS. Czy te osoby, które nie zdały dostają od British Council jakieś zaświadczenie, czy jak to jest ?
Chyba tylko Statment of results :|
ja też nie zdałam i jestem wściekła :( bardzo długo uczę się angielskiego, mam za sobą kilka wyjazdów, w tym do Stanów - a tu takie zaskoczenie - D -najgorsza z możliwych ocen - bo dostaje się ją za 54-59%. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie zdali i do zobaczenia w grudniu - bo chyba lepiej na świeżo podejść jeszcze raz do egz. PS W BC można odwołać się o ponowne przeliczenie pktów (bezpłatnie) - u mnie to nic nie zmieniło, ale może u Was? Pomyłka zdaża się rzadko,ale kto wie..
a jak się odwoływać, trzeba jakieś pismo wysłać? ja też nie zdałem, tak samo jak ty jestem wściekły, szczerze przyłożyłem się do nauki, też mam D:(((Bardzo dziekuję za informacje:)
Mozna sie odwolac na dwa sposoby, pierwszy jest bezplatny i polega na ponownym przeliczeniu punktow. Za drugi sie placi i twoja praca jest sprawdzana jeszcze raz. Co do formy odwolania - najlepiej zadzwonic do BC i sie zapytac.
Temat przeniesiony do archwium.