Jaka szkoła angielskiego najlepsza w Warszawie?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam takie pytanko, od wrzesnia chce się zapisać na dodatkowy angielski, już drugi dzień siedze w Internecie i szukam jakiejś porządnej szkoły, ale ciężko mi sie na coś zdecydować, Tak wiem najlepiej iść do szkoły na darmową lekcje i samemu sie przekonać. Jestem już umówiona na kilka spotkań, ale co mi to da? Myślałam o Profi Lingua ale przeczytałam tu na forum niemiłe komentarze na temat tej szkoły, to samo jest o Speak up, czy np. Empiku. Na British Council mnie nie stać. Ma ktoś jakąś szkołę dobrą do polecenia, która zamykałaby się w granicach 1000zł za semestr? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc bo ja już totalnie się pogubiłam.
Hejka! Polecam szkole FACE TO FACE, przy Nowowiejskiej, tanio i skutecznie, mila atmosfera, super lektorzy!!!!!
Ja osobiście polecam PIOMAR HOUSE na ul. 27 Grudnia 7/5. Odkryłam te szkołe przez przypadek. Podoba mi się tam profesjonalność lektorów, ciekawe warsztatowe zajęcia i miła atmosfera. Myslę, że to szkoła godna polecenia.
Mogę polecić HappyHours, bardzo fajni lektorzy i super podejście do nauczania, mnie zmotywowali jak nikt inny :)

« 

CAE - sesja letnia 2007