wyniki online

Temat przeniesiony do archwium.
wiem ze w latach poprzednich byly wyniki online zanim doszedl papierek; 9 tyg pewnie trzeba czekac tak czy siak, ale milo sprawdzic wczesniej niz pozniej

orientuje sie ktos na jakiej www jest taka mozliwosc?
z tewgo co wiem, to jzu za około 4 tygodnie beda dostepne wyniki na stronie www.britishcouncil.com ; ale ja wole nie sprawdzać:/
mógłbys podać dokładniejszy link? nie moge znaleźć ...


Ludzie, na to będzie czas! Sesja się nawet jeszcze nie skonczyla, a czas oczekiwania liczy się dopiero od jej zakończenia ("wiosna 2006"-19. marca). Myślę, że wyniki będą w Internecie po ok. 5-6 tygodniach, czyli w okolicach maja.


Wiem, że zaraz będę atakowany, ale, wierzcie mi, jak poznacie adres strony, to będziecie obsesyjnie sprawdzać i się niepotrzebnie denerować. Rozumiem, że i tak się stresujecie, ale to tak naprawdę nic nie zmieni, niestety :(. Możesz być pewna, że jak tylko pojawią się wyniki sesji "wiosna 2006", to pod ramką "serwisy sponsorowane" na ang.pl, zaraz na prawo, będzie to widoczne ;).



Jednak nikomu (wbrew możliwości) nie odmawiam pomocy, więc oto link do wyników "zima 2005". To tutaj NAJPRAWDOPODOBNIEJ pojawią się wyniki "wiosna 2006".


http://www.britishcouncil.home.pl/exrs/kryterium.php


Zrób z tym co chcesz, ale nie miej pretensji, że nie ostrzegałem ;)

Pozdrawiam!
Żeby burzy nie było: pewna/y ;)

Pozdrawiam.
Nr kandydata 5014 / Candidate No 5014

Wynik B. Gratulujemy pozytywnego wyniku.

Grade B. Congratulations on your pass grade.
;] (nie) zrozumiałem żart(u) ; )
dzięki :-) teraz mogę już obsesyjnie sprawdzać czy zdałam :-*
a mi sie snilo ze nie zdalem dzisiaj . koszmar nienawidze tych egzaminów juz
Nie przejmuj się, teraz już nic nie zmienisz!!
jejku chyba do tego maja zniose jajo serio niewiem strasznie sie tym przejmuje. snila mi sie np ta maszyna co sprawdza i wyrzucila moja prace gdzies w kosmos heh kurde
BOJE SIE STRASZNIE!!!!!!!!!!!!!!~~12
3 C
Temat przeniesiony do archwium.