CAE 2003 sesja grudniowa - co było ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Wiem, że w wielu miejsach odbyły się już niektóre częsci CAE (listening i speaking). Mam prośbę do tych osób aby napisały jakie obrazki ewentualnie pytania miały na speaking i jaka była atmosfera? A co do listening to może ktoś konkretniej pamięta o czym było - tzn czy jakies słownictwo dotyczące konkretnego działu trzeba powtarzać?
Liczę na Waszą pomoc.
Dzieki z gory.
Lukasz.
Dzis mialem obie czesci.

Co do speakingu ( wypadl b.dobrze ) to po 1 jak sie nazywasz bla bla , taka gadka, potem pytanie czy podoba mi sie w moim miescie i obrazki:
ludzie na roznych wysokosciach, partnerka miala powiedziec gdzie najlepiej przedstawiono wysokosc itd , ja mialem porownac i powiedziec jak oni sie czuja, potem pokazala nam kobieta obrazki ludzi \"spiacych\" w roznych miejscach , np na schodach ( ale nie jak menel :) ) czy tam z dzieckiem i mialem wybrac komu sen przyniesie najwiecej korzysci.Potem 6 obrazkow z zanieczyszczeniami srodowiska i dyskusja , niestety byl to monolog bo partnerka sie minute zastanawiala :[

Co do listeningu to dostalem wersje A.

Pierwsza czesc o jakims malym miasteczku i muzem znajdujacym sie tam, potem o naukowcu i zwierzaczkach , 3 czesc o jakims kolku teatralnym a 4ta \"o ksiazce\" , jak ludzie podchodza do ksiazek itd.Bylo pare niejasnosci ale to przez to ze posadzili mnie na koncu sali i baba obok mnie stekala i sapala :[

Licze na 2xB ;)

pozdrawiam i zycze powodzenia
może kilka co trudniejszych konkretów co do listeningu???
Wiesz , bylo duzo podpuch , czytajcie dokladnie pytania bo sie ludzie ponacinali z mojej grupy na glupotach ktore ja mam ( chyba ) dobrze :)
Bylo pare dwuznacznych pytan ( moze ze 3 ) ale jakas wybrnalem , szczegolnie czesc 3 i 4 byla kontrowersyjna , tzn pare pytan , dacie rade.
to może byś pomógł innym i podał te odpowiedzi na które możemy się naciąć to byłoby bardzo ladnie a twojej strony tym bardziej że pomagasz starszym gdyż ja jestem już starszą pania.
moze jakiś przykład tego pytania?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003