wersja D- obrzydliwość!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Wiecie co ale ta wersja D była okropna. Po prostu jak usłyszałam pierwsze wypowiedz tych tam na kasecie to normalnie mialam ochote wstac i wyjść. Po prostu przesada. Ich gadka byla tak niezrozumiala, jakby wszyscy mieli obite mordki. Wiem, ze to ma sprawdzac nasza umiejetnosc rozumienia tego co mowione in English ale tak to chyba nikt nie mówi, chyba tylko jakis złośliwiec, ktory che, zeby go nie zrozumiano. Czy Wy tez macie takie odczucia?? Bo mam wrazenie ze to tylko ja jestem taka niedouczona. :(((
właśnie nie!! ja uważam ze byla prosta!! pisalam w gdansku ale to chyba nie ma znaczenia gdzie.. mialam tylko problem z partem 3 ale w koncu dopasowalam i mysle ze dobrze.. jesli macie odpowiedzi to zarzućcie jakie mieliść alebo jakie sa poprawna(jeśli to wogole mozliwe) ja mam jeszcze dzis speaking :/
Hehe, ja bym nie powiedziała, że była prosta, ale cóż jak już mówiłam to chyba wynika z mojego niedouczenia :D. A jesli Ty cos z tego zrozumiałas to respekt,powaga ;). Co odpowiedzi dokl nie pamietam a tak w ogole to z tego co ludzie tu pisali to wywnioskowalam, ze w wersji D part 1 jest z wersji A, a to mi sie do konca nie zgadza... Chyba, ze pod wplywem forum i tego co sie tu dzieje BC pozmienialo pytania HEHEHE!!. Ale by były jaja. :P
Trudna to napewno nie była!! Mówili tak wyraźnie, że byłam zaskoczona!! Szkoda że wyniki będą za sto lat. A właśnie może ktoś wie kiedy
zupelnie sie z Toba zgadzam . pisalem dzis test d i jak dla mnie byl on trudny:( moze jestem kiepski z angielskiego.....
popieram. wersja D byla trudna. a szczegolnie part III. ale mysle, ze jakos to bedzie :))
napiszcie cos o part3
ale faktycznie part 3 byl trudny no lae sie zobaczy za 9 tyg ;P
za 9 tyg. :)
trudne i koniec. ja robilem wczesniej duzo listeningów na poziomie fc i byly latwiejsze!!
Witam .. pisałem dzisiaj Werjsę D .. ale najtrudniejsza była chyba part 4 .. bo 3 było dosyć proste .. natomiast część 1 byla w 80 % inna od wersji A !!! ... natomaist mam pytanie co do CZĘŚCi 2

3 Luka była wypeniona wyrazem \" and \" czy należało tam coś wkleić ?? czy tak pozostawić ?? bo jak wkleić to ICh nie rozumiem ;( chodzi mi o punkt 11...

a tak pozatym może C będzie .. chodz chodzi mi po głowie D :| niestety :|
PS. Nikomu nie życzę wersji D :>
jak piszesz ze 3 czesc byla prosta to napisz swoje odpowiedzi, a tam gdzie bylo nad trzeba bylo dawa wyrazy wpisac ale jzu nie pamietam jakie paniting i cos tam chyba
No więc w Part 3 miałem... napewno pierwsze miałem A... nie użyłem E ..
Sorry ale byłem lekko zestresowany i nie pamiętam ..

Co do tego AND .. to już mam super ;( nic nie wpisałem a Painting and Drowing wpisałem niżej .. ;(( ale Klapa będzie z part 2 ;(
Natomoiast w Part 1 .

Mam ( chyba ) następujące odp.
B C A C B C C A
nie jestem pewien żadnej :>
hehe, teraz to juz pewnie nikt nie pamieta literek jak mozesz to napisz odpowiedzi a nie literki
\"a\"- coś mówił że ma wiele zajęć i nie sprawiają mu tyle przyjemności co Robota Papierkowa .
kobieta - jest fotografem
kobieta pracujaca przy fitnesie - nei lubi rutyny
facet pracujacy nad bezpieczenstwem-musi planowac
facet zabawiajacy psazerow przez caly dzien-musi byc towarzyski

coś w tym stylu ( jak ktoś wcześniej napisał )
ludzie ale dlaczego mowicie ze bylo trudno skoro macie na tej stronie odpowiedzi.ja np znalazlem ta strone dopiero po egzaminie. a szkoda kurde:(( :))) zdawal ktos dzis w krakowie??
dzieki, ja to chyba troche zjeb... 2 mam tak samo jak ty z tym fotografem i z ziomkiem ktory tam zabawial gosci, ale ochroniaza mam ze praktycznie ma dzien wolny bo mowil, ze pracuje zazwyczaj od 15 i jeszcze mi sie wydawal, ze tam byl kucharz na koncu, ale tego nie pamietam i tam napisalem ze nie lubi rutyny bo mowil, ze jego praca jest dull, a tom inna kliene napisalem chyba cos ze lubi praca jakos tak ale na bank mam zle
moge ci napisac lterki.
part1.
1.c, 2b, 3c,4b,5a,6c,7c,8a
part3.
cdbfa
part 4ccbcaab
mam tak samo co do tego ochroniarza... zobaczymy
pisałem dziś w Krakowie i muszę powiedzieć że to było bardzo niemiłe przeżycie. Poszło mi strasznie, ale liczę na szczęście. Niestety nie pamiętam moich odpowiedzi. Żenada, uczę się anglika od 12 lat, oglądam telewizję, książki czytam po engliszu a fce zdać nie mogę. do chuja pana.
ja tez mialam wersje d, zdawalam 6 we wrocku i tez uwazam, ze byla trudna, mowili bardzo szybko i malo wyraznie! Moje kasety z ktorych sie przygotowywalam byly nagrane chyba w wolniejszym tempie, a tam czytali tak szybko jakby ich ktos gonil!!!
chciałam powiedzieć, że miałam 6ego w Gdańsku test A i tam było drawing and painting więc dlaczego mówicie o teście D czyżby sie powtarzały pytania czy pozamieniali testy?!!!
ja tam tylko uwazam ze ii part byl spokany reszzta byla prosta :)
Zgadzam się z tobą całkowicie i mam takie same odczucia...
Po prostu przesadzają z tym poziomem. To się powoli zaczyna robić Advance...
Z Fistem na początku (jak sama nazwa wskazuje) pewno chodziło, żeby po prostu jak ktoś go zdał to znaczy że umie się posługiwać angielskim na codzień. No ale przecież to całe grono pedagogiczne co bierze pieniądze za jego przygotowanie musi udowodnić, że nie bierze ich darmo i postanowiło go \"ulepszyć\".
Za kilka lat to pewno trzeba będzie najpierw mieć ukonczoną filologię angielską aby ewentualnie rozważać swoje szanse przystąpienia do FCE ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

CAE - sesja zimowa 2003